... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

ZPEVŇUJÍCÍ A ZEŠTÍHLUJÍCÍ PÉČE

 

1. MARINE FIRMING GEL - zpevňující, odvodňující, zeštíhlující gel

2. REDUCING - hřejivý krém s modelačními účinky

3. Řasový zpevňující zábal s regeneračním účinkem "ESENCE KRÁSY" - práškový zábal na regeneraci a zpevnění

4. DRENACELL SHOCK BANDAGE - drenážní obvazy proti celulitidě napuštěné sérem

 

 

Marine Firming Gel na zpevnění pokožky

 • podporuje krevní oběh
 • odbourává toxiny
 • zpevňuje a revitalizuje pokožku

Gel vyzlepšuje linii postavy, obnovuje pevnost pokožky a kožní tkáně. Gel je obohacen aktivními přísadami - kofein, výtažek ze semen pšenice, tefilin. Tímto je garantován dlouhotrvající výsledek. Aktivní komponenty, které se dostanou hluboko do tkáně, přetvářejí triglyceridy na volné mastné kyseliny, které organismus lehčeji odstraňuje.

Použití: nanést na celý povrch těla nebo na problematické zóny lehkými kruhovými masážními pohyby. Doporučuje se používat po zábalu, po sprchování, po očištění.

Aktivní přísady: makadamový ořech je bohatý na kyselinu palmitolejovou a omega 7 mastné kyseliny, které poskytují stavební bloky pro enzymy, kontrolují spalování tuků a potlačují chuť k jídlu. Kyselina palmitolejová zrychluje metabolismus tuků a snižuje jejich ukládání. Mořské stopové prvky. Kofein se aktivně podílí na odbourávání tuků a celulitidy

Reducing Tvarující hřejivý tělový krém

 • viditelně jemnější pokožka 
 • tvaruje křivky
 • redukuje nevzhlednou „pomerančovou kůži“

Hřejivý krém s liposomy pro ošetření vad způsobených celulitidou a tělním tukem. Působí na tukové tkáně v bříšku, stehnech, bocích a v hýždích díky trojité akci, kterou zajišťuje:

- synergická kombinace 3% extraktu z břízy, 3% extraktu z břečťanu a 4% extrakt z jírovce rozpouští tuk, který zadržuje tekutiny
- 3% hydroxyprolisilaneâ, hydroxyprolin-silanolový komplex, který povzbuzuje syntézu kolagenových vláken, a tím zabraňuje vzniku celulitidy a uvolnění pokožky
- 8% hydrolyzované pšeničné bílkoviny, které slouží jako prevence vytváření nových vad a umocňují celkový efekt

Použití: aplikujte krouživými pohyby na problematické partie. Po použití si pečlivě umyjte ruce. Produkt obsahuje nikotinamid. Zarudnutí je běžná reakce způsobená termo účinky produktu. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.

Aktivní složky: 3% extraktu z břízy, 3% extraktu z břečťanu a 4% extrakt z jírovce, 3% hydroxyprolisilaneâ, hydroxyprolin-silanolový komplex, 8% hydrolyzované pšeničné bílkoviny. 

Řasový zábal z mořských řas pro regeneraci a zpěvnění pokožky

Práškový zábal z mořských řas na zpevňující a regenerační proceduru.

DRENACELL SHOCK BANDAGE - obvazy s drenážním účinkem 2 Ks

 • viditelně pevnější a hladší pokožka
 • zeštíhlení problematických partíí
 • drenážní účinky na zavodněné a oteklé problematické partie
 • může být použito s tlakovou terapií či zahřívací dekou.
 • jednorázové zpevňující a tonizující obvazy určené pro partie nepříznivě ovlivněné gravitací (stehna, hýždě, bříško, paže)

Slouží jako prevence ztráty pevnosti a pružnosti. Působí synergickou kombinací aktivních prvků, kterými jsou obvazy zvlhčeny.

Použití: aplikujte na problémové partie - nohy, hýždě, paže, bříško a zabalte igelitovou fólií. Nechte působit 20 minut, po odstranění vmasírujte zbylý produkt do pokožky. Vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi.

Aktivní složky: patentovaná složka Shock Action Complex s obsahem výtažků lopuchu většího a břečťanu.

Ve složení kosmetiky Gerard’s se nepoužívají chemické parfémy a  konzervační látky! Používají se přísady přírodního původu a patentované biotechnologie. Jako emulgátor se používají lipoproteiny (přírodní přísady).