... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

LYMFODRENÁŽ - učinný bojovník s celulitidou a pomocník s imunitou

17.11.2014 19:45

Lymfodrenáž je speciální léčebná metoda, za pomocí které se podporuje vyplavování odpadních látek z těla. Jedná se tedy o prostředek detoxikace. Díky lymfodrenáži můžeme z těla dostat nahromaděné toxické látky, které jsou jinak pro tělo škodlivé. Dalším důležitým aspektem lymfodrenáže, je urychlení toku lymfy mízním řečištěm a podpora látkové výměny organismu. Lymfodrenáž významným způsobem podporuje imunitní systém. V dnešní době se hojně využívá spíše ke kosmetickým účelům, například významně napomáhá k odstranění celulitidy. Další nespornou výhodou je, že lymfodrenáž napomáhá k zlepšení metabolismu a zlepšení fyzické kondice, což může vést k úbytku váhy.

Před každou lymfodrenáží je zásadní uvolnění důležitých mízních uzlin aby nedošlo k zablokování, při lymfodrenáži by mohlo nastat riziko nahromadění lymfy před uzlinou, což je nežádoucí.

Lymfodrenáž se dělí na dva základní typy - lymfodrenáž přístrojovou a manuální. V našem studiu nabízíme přístrojovou lymfodrenáž horní i dolní části těla.
Cena je od 150 Kč.