... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

Zapomeňte na diety! Tvarujte postavu....

17.11.2014 19:43

Držet jednostranné drastické diety je naprostý nesmysl. Pokud máte chuť udělat něco se svou postavou, vyberte si cvičení, které bude efektivní a navíc krásně zformuje vaše křivky.

VacushapeDůležitější než úbytek kilogramů je totiž úbytek centimetrů. A to zejména na, pro ženy, problémových partiích. Pokud se i vám drží tuk na zadečku, bocích, bříšku a  stehnech, nezoufejte. Poohlédněte se ve svém okolí po studiu, které nabízí cvičení v aerobním trenažéru VacuShape. Výrazné výsledky uvidíte již po několika málo týdnech.

„Cvičíte-li, mění se složení vašeho těla, nabíráte svalovinu, odbouráváte tuk a tělo lépe hospodaří s vodou. Hmotnost proto může v určitém období redukce klamat,“ říká Jitka Dlouhá, trenérka ze společnosti Wellness profi a Rekondičního studia Formička ve Ždáru nad Sázavou, a  dodává: „Na váhu proto doporučuji stoupat maximálně jednou týdně. Výkyvy, k nimž během dnů běžně dochází, zbytečně stresují. Mnohem lepší je měřit si pravidelně obvody jednotlivých částí těla. I když se totiž ručička váhy zastaví, ztracené centimetry vás ujistí, že jste na správné cestě.“

VacushapeK zdravému úbytku centimetrů pomáhá právě aerobní trenažér VacuShape. Střídání nízkého a běžného atmosférického tlaku masíruje problémové partie a aktivuje metabolismus tuků spolu s lymfatickým systémem. „Míza, která v něm proudí, totiž dokáže přepravit tuk do krevního oběhu a jeho prostřednictvím pak do svalu. Tady ho lze konečně spálit. A to je přesně to, co při hubnutí potřebujete,“ vysvětluje prof. MUDr. Karel Martiník, DrSc., z Institutu zdraví v Hradci Králové. Díky práci lymfy jsou problematické partie maximálně prokrveny a  nežádoucí tuk začne být spotřebováván. Výsledkem je úbytek kilogramů a lepší odvod metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky i lepší zásobování svalů kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy navíc působí pozitivně proti celulitidě.

Více informací na www.vacushape.cz

Převzato - ŽENA.IN - Efektivní hubnutí, autor: Komerční článek