NIGHT-ACTIVE DRINK Kolagenový nápoj

VÁNOCE

Nápoj na noc s kolagenem, vitamíny, rostlinnými výtažky a zinkem, které během noci regenerují buňky a obnovují pokožku, podporují celkovou relaxaci. Balení obashuje 14 sáčků s tekutinou. Obsah balení 14x 15ml.

Potravinový doplněk na bázi hydrolyzovaného kolagenu a rostlinných výtažků, které během noci podporují REGENERACI a krásu pokožky. Obohacený tyndalizovanými (=přerušovaná sterilace) mléčnými enzymy. Griffonia pomáhá optimalizovat náladu, podporuje fyziologickou relaxaci a duševní pohodu. Ibišekintenzivní antioxidační účinek a působí proti škodlivým účinkům volných radikálů. Zinek přispívá k udržování zdravé pokožky tím, že chrání buňky před oxidačním stresem.

Složení: voda, hydrolyzovaný kolagen, šťáva z karotky, extrakt z griffonie ( 25% 5-HTP) extrakt z ibišku, zinkový glukonát, konzervanty: sorban draselný, tyndalizované rostlinné laktobacily HA-122.

Použití: opodručujeme užívat 1 sáček denně, nejlépe večer. Obsah vypít jako takový nebo ředit vodou. Doporučujeme užívat spolu s DAY-ACTIVE DRINK, a to po dobu nejméně 1 měsíce

990,00 Kč