SLIM ACTIVE DRINK - Nápoj na hubnutí

VÁNOCE

16 denní hubnoucí a drenážní nápoj k ředění, odvodňuje a odstraňuje pocit nafouklého břicha. Neobsahuje lepek, laktózu a alkohol. Výživový doplněk s rostlinnými extrakty a odvodňovacími přísadami

  • Ideální pomocník při hubnutí
  • Pomáhá odstraňovat přebytečnou vodu v těle a pocit nafouklého břicha
  • Efektivně odvodňuje a napomáhá hubnutí
  • Lehké složení s nízkokalorickými sladidly

Ochucený ananasový nápoj obsahuje rostlinné výtažky a 188,67 mg * hydrolyzovaného kolagenu. Zelený čaj (250 mg*), Bříza (600 mg*), Přeslička (600 mg*), Lespedézie (150 mg*), Jestřábník (150 mg*) a Grapefruit (150 mg*) účinně bojují se zavodňováním. 1,67 g mléka z Bodláku, Lespedézie, Pampeliška (600 mg*) a Bříza detoxikují. Přeslička vyživuje a zpevňuje. Grapefruit je cennou pomůckou pro mikrocirkulační systém. Centella (167,67 mg*) účinně bojuje s celulitidou a podporuje funkčnost mikrocirkulačního systému. Ananas (500 mg*) je prospěšné pro odvodnění organismu a bojuje s příznaky celulitidy.
* pro 100 g výrobku

Použití: doporučujeme zředit 30 ml produktu litrem čisté vody a popíjet během celého dne. Pokud chcete docílit lepších výsledků, tak doporučujeme kombinaci se SLIM - ACTIVE TABS po dobu nejméně jednoho měsíce. 

960,00 Kč