- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

KOSMETIKA

Do našeho nově zavedeného studia vítáme všechny, kteří se rozhodli využít, alespoň krátký čas pro sebe a užít si chvilku relaxace a odpočinku. Zkuste u nás zavřít oči, nechat se unést a zrelaxovat v našem kosmetickém salonu s velmi známou, příjemnou a kvalitní kosmetikou JERICHO. JERICHO kosmetika, stimuluje kůži, která se obnovuje a získává vlhkost. Vaše kůže vypadá mladší, zdravější a jemnější. Obnovuje elastičnost kůže a redukuje vrásky. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénky. Pomáhá odstraňovat lupy ve vlasech, je vhodná pro lidi citlivé a alergiky. Používá se po celém světě s více než dvacetiletými výsledky. Má velmi lehkou texturu a nádhernou vůni. Kosmetika neobsahuje živočišné složky ani parabeny a není testována na zvířatech.

Paloma kosmetika JERICHO byla založena v roce 1982 a stala se první společností na vývoj a prodej kosmetických, léčebných produktů na bázi solí, minerálů, bahna Mrtvého moře a výtažku z rostlin. Paloma Jericho kosmetika neustále vyvíjí nové produkty. Jericho Kosmetika přináší produkty s jedinečnou kombinací přísad. Byly vyvinuty pro ženy i muže s omlazujícími, zklidňujícími a zjemňujícími účinky s cílem navrátit zdraví vaší pleti, vašemu tělu. Úzce spolupracuje s předními dermatology a odborníky v oboru kosmetiky. Vývojový tým zkoumal léčivé účinky Mrtvého moře na mysl a tělo. Závěry z těchto studií vedly k vývoji unikátních směsí pro komplexní řady péče o pleť, péče o vlasy a lázeňských produktů, z nichž každá obsahuje přírodní a kvalitní suroviny. Vývojáři použili minerály a rostlinné extrakty nalezené v Mrtvém moři a jeho okolí, a zdokonalili je s využitím nejmodernějších technologií. Výsledkem jsou inovativní produkty.

Ceník kosmetických služeb: 

ZÁKLADNÍ PÉČE 1,5h Cena 790,- Kč - povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém.

 ZKRÁCENÁ PÉČE 1h Cena 600,- Kč 

- zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

- zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY
úprava obočí 50,-
barvení obočí 60,-
barvení řas 90,- 

DEPILACE 
horní ret 60,-
brada 80,-
tváře 150,-
podpaží 160,-
třísla 200,-
předloktí 180,-
celé paže 250,-
lýtka 250,-
celé nohy 550,-
záda 500,- 

PEDIKÚRA
mokrá pedikúra 370,- (odstranění zrhovatělé kůže, peeling, masáž, krém)
lak 50,-

Vendula Plačková
IČ: 86662821

Rezervace na tel: 775 207 899