- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví


"Ajurvéda" je úžasný ligting! 

kosmetika

Popis jednotlivých kosmetických ošetření naleznete níže. V případě dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat, rády Vám budeme s výběrem nápomocny.

KOSMETIKA

Do našeho studia vítáme všechny, kteří se rozhodli využít, alespoň krátký čas pro sebe a užít si chvilku relaxace a odpočinku. Zkuste u nás zavřít oči, nechat se unést a zrelaxovat v našem kosmetickém salonu s velmi známou, příjemnou a kvalitní přírodní kosmetikou GERARD'S. Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Vlastní laboratoř  umožňuje vyrábět produkci, která drží krok s požadavky současné kosmetologie, dermatologie a farmacie. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénky, je vhodná pro lidi citlivé a alergiky. Kosmetika neobsahuje živočišné složky ani parabeny a není testována na zvířatech.

Kosmetika Gerard‘s – to je  komplex SPA   péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších  značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady. 

Harmonicky do sebe  zahrnuje principy  starověkého indického učení Ayurvédy , starověká tajemství ozdravných prací velikého Avincenny  s novými úspěchy rehabilitačního lékařství  a současných technologií. Kosmetika Gerard‘s  se  odlišuje od jiných profesionálních značek přítomností domácí péče. Sortiment  produkce se nepřetržitě obnovuje. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, více než 60 procedur na obličej a tělo. Kosmetika Gerard‘s  umožňuje vybrat si úplný individuální program jak profesionální, tak domácí péče.

Koncepce...

  • kosmetické přípravky Gerard‘s  k profesionální a  domácí péči byly vytvořeny na základě Biotechnologické metody s využitím základů aromatické terapie a homeopatie, plně bez přítomnosti jemných parfémů
  • každý prostředek Gerard‘s byl  vytvořen k vyřešení konkrétního kosmetického úkolu a má určitý specializovaný účinek
  • recepty výtažků byly převzaty z indických knih podle učení Ayurvédy
  • procedury profesionální  a domácí péče jsou opatřeny podrobnými protokoly

Filosofie...

  • Gerard’s  nevrátí čas zpátky, ale pomůže řešit problémy s Vaší pokožkou v jakémkoliv věku, kdykoliv v roce, během jakéhokoliv fyziologického stavu, detoxikuje a stimuluje biochemické procesy v pokožce.

Suroviny...

  • společnost Gerard’s se vždy orientovala pouze na přísady přírodního původu a patentované biotechnologie.
  • výtažky jsou vyrobeny  pomocí studeného ždímání bez použití lihu. Všechny přípravky kosmetiky Gerard’s se odlišují čistotou přísad.
  • jako emulgátor se používají lipoproteiny (přírodní přísady).
  • ve složení kosmetiky Gerard’s se nepoužívají chemické parfémy a  konzervační látky! 

Princip sestavení vzorců je adaptován k biologickému cyklu obnovy pokožky a k analýze příčin nerovnováhy pokožky. Přísná mikrobiologická, chemická a fyzikální analýza – to je základ kosmetických prostředků  Gerard’s.

Princip  společnosti Gerard’s je darovat svým klientům krásu a zdraví.

Ceny kosmetických služeb: 

ZÁKLADNÍ PÉČE 1,5h Cena 790,- Kč - povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém.

 ZKRÁCENÁ PÉČE 1h Cena 600,- Kč 

- zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

- zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY
úprava obočí 50,-
barvení obočí 60,-
barvení řas 90,- 

DEPILACE 
horní ret 60,-
brada 80,-
tváře 150,-
podpaží 160,-
třísla 200,-
předloktí 180,-
celé paže 250,-
lýtka 250,-
celé nohy 550,-
záda 500,- 

Vendula Plačková
IČ: 86662821

Rezervace na tel: 775 207 899

Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Vlastní laboratoř  umožňuje vyrábět produkci, která drží krok s požadavky současné kosmetologie, dermatologie a farmacie.