... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!


"Ajurvéda" je úžasný ligting! 

KOSMETIKA

Do našeho studia vítáme všechny, kteří se rozhodli využít, alespoň krátký čas pro sebe a užít si chvilku relaxace a odpočinku. Zkuste u nás zavřít oči, nechat se unést a zrelaxovat v našem kosmetickém salonu s velmi známou, příjemnou a kvalitní přírodní kosmetikou GERARD'S. Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Vlastní laboratoř  umožňuje vyrábět produkci, která drží krok s požadavky současné kosmetologie, dermatologie a farmacie. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénky, je vhodná pro lidi citlivé a alergiky. Kosmetika neobsahuje živočišné složky ani parabeny a není testována na zvířatech.

Kosmetika Gerard‘s – to je  komplex SPA   péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších  značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady. 

Harmonicky do sebe  zahrnuje principy  starověkého indického učení Ayurvédy , starověká tajemství ozdravných prací velikého Avincenny  s novými úspěchy rehabilitačního lékařství  a současných technologií. Kosmetika Gerard‘s  se  odlišuje od jiných profesionálních značek přítomností domácí péče. Sortiment  produkce se nepřetržitě obnovuje. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, více než 60 procedur na obličej a tělo. Kosmetika Gerard‘s  umožňuje vybrat si úplný individuální program jak profesionální, tak domácí péče.

Koncepce...

  • kosmetické přípravky Gerard‘s  k profesionální a  domácí péči byly vytvořeny na základě Biotechnologické metody s využitím základů aromatické terapie a homeopatie, plně bez přítomnosti jemných parfémů
  • každý prostředek Gerard‘s byl  vytvořen k vyřešení konkrétního kosmetického úkolu a má určitý specializovaný účinek
  • recepty výtažků byly převzaty z indických knih podle učení Ayurvédy
  • procedury profesionální  a domácí péče jsou opatřeny podrobnými protokoly

Filosofie...

  • Gerard’s  nevrátí čas zpátky, ale pomůže řešit problémy s Vaší pokožkou v jakémkoliv věku, kdykoliv v roce, během jakéhokoliv fyziologického stavu, detoxikuje a stimuluje biochemické procesy v pokožce.

Suroviny...

  • společnost Gerard’s se vždy orientovala pouze na přísady přírodního původu a patentované biotechnologie.
  • výtažky jsou vyrobeny  pomocí studeného ždímání bez použití lihu. Všechny přípravky kosmetiky Gerard’s se odlišují čistotou přísad.
  • jako emulgátor se používají lipoproteiny (přírodní přísady).
  • ve složení kosmetiky Gerard’s se nepoužívají chemické parfémy a  konzervační 
  • látky! 

Princip sestavení vzorců je adaptován k biologickému cyklu obnovy pokožky a k analýze příčin nerovnováhy pokožky. Přísná mikrobiologická, chemická a fyzikální analýza – to je základ kosmetických prostředků  Gerard’s.

Princip  společnosti Gerard’s je darovat svým klientům krásu a zdraví.

Italská kosmetika Gerard‘s byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Vlastní laboratoř  umožňuje vyrábět produkci, která drží krok s požadavky současné kosmetologie, dermatologie a farmacie.