- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví


"Ajurvéda" je úžasný ligting! 

kosmetika

Popis jednotlivých kosmetických ošetření naleznete níže. V případě dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat, rády Vám budeme s výběrem nápomocny.

KOSMETIKA

Do našeho studia vítáme všechny, kteří se rozhodli využít, alespoň krátký čas pro sebe a užít si chvilku relaxace a odpočinku. Zkuste u nás zavřít oči, nechat se unést a zrelaxovat v našem kosmetickém salonu s velmi známou, příjemnou a kvalitní kosmetikou GERARDS a JERICHO. V obou případech se jedná o přírodní kosmetiku z Mrtvého moře. která, stimuluje kůži, obnovuje a získává vlhkost. Vaše kůže vypadá mladší, zdravější a jemnější. Obnovuje elastičnost kůže a redukuje vrásky. Velmi dobře ozdravuje kožní ekzémy a lupénky, je vhodná pro lidi citlivé a alergiky. Kosmetika neobsahuje živočišné složky ani parabeny a není testována na zvířatech.

Ceny kosmetických služeb: 

ZÁKLADNÍ PÉČE 1,5h Cena 790,- Kč - povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém.

 ZKRÁCENÁ PÉČE 1h Cena 600,- Kč 

- zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

- zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY
úprava obočí 50,-
barvení obočí 60,-
barvení řas 90,- 

DEPILACE 
horní ret 60,-
brada 80,-
tváře 150,-
podpaží 160,-
třísla 200,-
předloktí 180,-
celé paže 250,-
lýtka 250,-
celé nohy 550,-
záda 500,- 

Vendula Plačková
IČ: 86662821

Rezervace na tel: 775 207 899