... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

Kosmetika Hanka

Pracuji s italskou kosmetikou Gerard's, která byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Je to  komplex SPA   péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších  značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady.

Harmonicky do sebe  zahrnuje principy  starověkého indického učení Ayurvédy , starověká tajemství ozdravných prací velikého Avincenny  s novými úspěchy rehabilitačního lékařství  a současných technologií. Kosmetika Gerard‘s  se  odlišuje od jiných profesionálních značek přítomností domácí péče. Sortiment  produkce se nepřetržitě obnovuje. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, více než 60 procedur na obličej a tělo. Díky tomuto konceptu Vám nabízíme širokou škálu kosmetického ošetření.

ČIŠTĚNÍ AKTIVNÍM UHLÍM

 Čištění aktivním uhlím je manuální čištění pleti s aktivním uhlím. Síla aktivního uhlí, na sebe navazuje nečistoty ucpávající póry až dvojnásobné hmotnosti. Jedná se o tzv. magnet odstraňující nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku.  Toto ošetření je vhodné hlavně pro mastnou, hlavně pokud trpíte ucpanými póry a černými tečkami. 

Ošetření zahrnuje: povrchové čištěni, úprava obočí, peeling, aplikace aktivního uhlí, manuální čištění, zklidňujíci hydratační báze, závěrečný krém
Ošetření trvá cca 45 minut.
Cena: 490 Kč
 

ZKRÁCENÁ PÉČE

Varianta a) zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

Varinta b) zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

Ošetření trvá cca 60 minut.
Cena: 590 Kč
 

ZÁKLADNÍ PÉČE

Je zaměřena na povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém. 
Ošetření trvá cca 90 minut.
Cena: 790 Kč
 

AJURVÉDA - lifting obličeje

- je vysoce účinná vyhlazující péče, provadí se pomocí přírodních Ajurvédských bylin a dalších přírodních produktů. Tato péče má za cíl dokonale vyhladit, vyživit a rozzářit Vaši pleť, provádí se ručně intenzivní bodovou masáží, za pomoci jednorázových ajurvedských měšců, které obsahují ajurvédskou směs. Ajurvédská směs je bodovou masáží protlačována do obličeje, krku a dekoltu. Na závěr se provádí bodová masáž hlavy. Výsledek: výrazný lifting (zejména očního okolí), okamžitý efekt, prozáření pokožky, rozjasnění a  efekt "zvětšení" očí a zpevnění očních víček. Pleť je oživená a vypadá svěže, odpočatě. Je hydratovaná a vlačná, velmi jemná na dotek. Efekt omlazení je okamžitý.  Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling, bodová masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, bodová masáž hlavy, závěrečná péče - krém.
Ošetření trvá cca 60 minut. 
Cena: 990 Kč

LUMINOUS LIFT 

OBJEVTE GENETICKÝ KÓD MLÁDÍ  - Luminous lift s liftingovým efektem je vhodné pro zralou, mdlou, tenkou, vrásčitou a povislou pleť, jelikož redukuje vrásky a nepravidelnosti. Výsledkem je rozjasněná, změkčená a vyhlazená pleť. 
Pro ženy a muže od 27 do 99 let. Revoluční metoda skládající se ze tří kosmetických ošetření během jednoho týdne. Výrazně vyhlazuje vrásky, odstraňuje kruhy pod očima, zpevňuje kontury obličeje, zjemňuje výraz a vyplňuje propadlá místa ve tvářích. Účinky podobné botoxu omezují kontrakci obličejových svalů.  Luxus diamantu, nejvzácnějšího kamene na světě, je obsažený v této rozmazlující a hýčkající řadě obličejových krémů, která zanechá vaši pokožku rozzářenou a poskytne jí 3D liftingový efekt, který jste nikdy dřív neviděli! Řada byla speciálně navržena pro mdlou a silnou pokožku s povrchovými i hlubokými vrásky. Luminous Lift kombinuje exkluzivní kosmetickou technologii, která obnovuje a povzbuzuje schopnost pokožky odrážet světlo s rostlinnými polysacharidy a nejnovějšími biomimetickými peptidy pro neobyčejný liftingový efekt a kompaktnost. Den po dni, při kombinování různých Luminous Lift krémů a sér, jsou vrásky vyhlazeny, pokožka je sjednocená a rozzářená a obličejové kontury jsou obnoveny. Výsledkem je viditelně svěží a celkově mladší vzhled.

60min  1 ošetření             1.490 Kč
             3 ošetření            4.590 Kč
 

LIFTINGOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Unikátní masážní technika s liftingovým účinkem, která jemně působí na všechny vrstvy kůže obličeje, krku a oblasti výstřihu. Modeluje obličej a obnovuje elasticitu pokožky. Tonizuje a významně vyhlazuje vrásky. Je orientována především pro klienty vyšší věkové skupiny. 

Ošetření trvá cca 60 minut. 
Cena: 1.100 Kč
 

SOYSOY MASÁŽ OBLIČEJE

Exklusivní masážní technika, intensivně obnovuje strukturu pokožky, zvyšuje její elastičnost a vyhlazuje vrásky. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Masérka používá energetické motýlí pohyby rukou. Vynikající výsledný efekt již po jedné aplikaci. Doporučeno klientkám od 30 let.
Ošetření trvá cca 60 minut. 
Cena: 1.100 Kč
 

BAMBUSOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Novinka - exkluzivní technika - liftingová masáž obličeje bambusovými tyčinkami.
Ošetření trvá cca 60 minut. 
Cena: 1.390 Kč
 

EXCLUSIVE OŠETŘENÍ GERARD'S

 – očištění, masáž, maska. Péče o mladou i zralou pokožku při objevení věkových změn a negativního vlivu okolního prostředí. Programy hluboké hydratace, očištění, anti-ageing, vyhlazení vrásek. 
Ošetření trvá cca 90 minut. 
Cena: 1.300 Kč
 

Esence krásy

Exkluzivní kosmetické ošetření pro náročné klientky. Kombinace několika druhů masek se ideálně doplňuje s působením liftingové masáže.
Ošetření trvá cca 120 minut. 
Cena: 1.900 Kč

Ing. Hana Farková
tel: 702 289 072
IČO: 05500257