- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví


Kosmetické ošetření pro dámy i pány

Kosmetička Pavla

Cvičíte pravidelně, běháte, jíte zdravě? Pojďte spolu se mnou změnit péči na části těla, kterou nikdy neschováte. Bude mi ctí přivítat Vás ve studiu Designer for Body, kde se můžete svěřit do mých rukou v péči o obličej a dekolt. Práci nechte na mě, starosti za dveřmi a užijte si svou chvíli.

Pracuji s italskou kosmetikou Gerard's, která byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem  Barbery na základě koncepce bio – typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Je to  komplex SPA   péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších  značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je – přírodní rostlinné přísady.

Zvolit si můžete ze tří balíčků:

Zkrácená péče kosmetické ošetření – 60 minut

Povrchové čištění obličeje a dekoltu, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém.
Cena 590 Kč

Základní kosmetické ošetření – 90 minut – 790 Kč

Povrchové čištění obličeje a dekoltu, úprava obočí, peeling, hloubkové čištění sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriální, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém.
Cena 790 Kč

Pánské ošetření pleti – 60-75 min – 590 Kč

Díky pravidelné péči je pleť čistého a mladistvého vzhledu, bez zbytečných vrásek, rozšířených pórů a otoků kolem očí. Povrchové čištění pleti (dle potřeby), úprava obočí, tlaková masáž obličeje, obličejová maska, závěrečný krém.
Cena 590 Kč

Pavla Stachovská
IČO: 88330656
Rezervace: 721 669 996