... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

Kosmetička Vendula

ČIŠTĚNÍ AKTIVNÍM UHLÍM

Čištění aktivním uhlím je manuální čištění pleti s aktivním uhlím. Síla aktivního uhlí, na sebe navazuje nečistoty ucpávající póry až dvojnásobné hmotnosti. Jedná se o tzv. magnet odstraňující nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku.  Toto ošetření je vhodné hlavně pro mastnou, hlavně pokud trpíte ucpanými póry a černými tečkami. 

Ošetření zahrnuje: povrchové čištěni, úprava obočí, peeling, aplikace aktivního uhlí, manuální čištění, zklidňujíci hydratační báze, závěrečný krém
Ošetření trvá cca 45 minut.
Cena: 490 Kč
 

ZKRÁCENÁ PÉČE

Varianta a) zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

Varinta b) zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém). 

Ošetření trvá cca 60 minut.
Cena: 690 Kč
 

ZÁKLADNÍ PÉČE

Je zaměřena na povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém. 
Ošetření trvá cca 90 minut.
Cena: 890 Kč

 

AJURVÉDA - lifting obličeje

- je vysoce účinná vyhlazující péče, provadí se pomocí přírodních Ajurvédských bylin a dalších přírodních produktů. Tato péče má za cíl dokonale vyhladit, vyživit a rozzářit Vaši pleť, provádí se ručně intenzivní bodovou masáží, za pomoci jednorázových ajurvedských měšců, které obsahují ajurvédskou směs. Ajurvédská směs je bodovou masáží protlačována do obličeje, krku a dekoltu. Na závěr se provádí bodová masáž hlavy. Výsledek: výrazný lifting (zejména očního okolí), okamžitý efekt, prozáření pokožky, rozjasnění a  efekt "zvětšení" očí a zpevnění očních víček. Pleť je oživená a vypadá svěže, odpočatě. Je hydratovaná a vlačná, velmi jemná na dotek. Efekt omlazení je okamžitý.  Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling, bodová masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, bodová masáž hlavy, závěrečná péče - krém.
Ošetření trvá cca 60 minut. 
Cena: 990 Kč
 

OŠETŘENÍ GLYKOLEM

Ošetření GLYKOLEM je vysoce učinný přípravek, který odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, jizvy po akné, zmenšuje velikost pórů, vyhlazuje jemné vrásky, zjemňuje povrch pokožky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na pokožce. Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost pokožky.
 
Glykolová kyselina, ve srovnání s jinými hydrooxikyselinami, má nejmenší molekulární hmotnost: což znamená, že se velmi dobře vstřebává a má výbornou schopnost pronikat dovnitř. Odstraňuje zrohovatělé buňky epidermisu (typické pro starší pokožku, ve které povolily mezibuněčné spoje) a proniká hluboko dovnitř podkožní rohovinové vrstvy. Glykolová kyselina se používá k estetické péči, pomáhá vzniku nových buněk, působí jako regulátor kožního tuku, regeneruje pokožku, činí jí hladkou a třpytící. 
Aktivní přísady: glykolová kyselina, sensikalmin, alantoin, fytodermin C, pleurimincyl a výtažek zeleného čaje.

Používá se zejména na léčbu akné, zesvětlení a vyhlazení jizviček po něm. Vhodné aplikovat v podzimním a zimním období, protože po aplikaci se nesmí na slunce!
 
Ošetření trvá cca 60 minut.
Cena: 990 Kč
 

SAMOSTATNÉ KOSMETICKÉ ÚKONY 
úprava obočí 50,-
barvení obočí 60,-
barvení řas 90,- 

DEPILACE 
horní ret 60,-
brada 80,-
tváře 150,-
podpaží 160,-
třísla 200,-
předloktí 180,-
celé paže 250,-
lýtka 250,-
celé nohy 550,-
záda 500,- 

Vendula Plačková
Rezervace na tel: 775 207 899
IČ: 86662821