- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

Luminous Lift - objevte genetický kód mládí

Luminous lift s liftingovým efektem je vhodné pro zralou, mdlou, tenkou, vrásčitou a povislou pleť, jelikož redukuje vrásky a nepravidelnosti. Výsledkem je rozjasněná, změkčená a vyhlazená pleť. Kompletní 3D lifting s efektem rozjsnění., zesvětluje pigmentové skvrny, odstraňuje jizvy po akné, výrazně zpevňuje a vypíná pleť a odstraňuje různé nedokonalosti pleti. Jedná se o exkluzivní ošetření ve 3 krocích.

Pro ženy a muže od 27 do 99 let. Revoluční metoda skládající se ze tří kosmetických ošetření během jednoho týdne. Výrazně vyhlazuje vrásky, odstraňuje kruhy pod očima, zpevňuje kontury obličeje, zjemňuje výraz a vyplňuje propadlá místa ve tvářích. Účinky podobné botoxu omezují kontrakci obličejových svalů.

Luxus diamantu, nejvzácnějšího kamene na světě, je obsažený v této rozmazlující a hýčkající řadě obličejových krémů, která zanechá vaši pokožku rozzářenou a poskytne jí 3D liftingový efekt, který jste nikdy dřív neviděli! Řada byla speciálně navržena pro mdlou a silnou pokožku s povrchovými i hlubokými vrásky. Luminous Lift kombinuje exkluzivní kosmetickou technologii, která obnovuje a povzbuzuje schopnost pokožky odrážet světlo s rostlinnými polysacharidy a nejnovějšími biomimetickými peptidy pro neobyčejný liftingový efekt a kompaktnost. Den po dni, při kombinování různých Luminous Lift krémů a sér, jsou vrásky vyhlazeny, pokožka je sjednocená a rozzářená a obličejové kontury jsou obnoveny. Výsledkem je viditelně svěží a celkově mladší vzhled.

  • Lifting
  • Rozjasnění a sjednocení barvy pleti
  • Vyhlazení vrásek

Ideální pro ztenčenou a mdlou pokožku s nepravidelnostmi, známkami stárnutí a jizvami po akné.

Cena za 1 sezení 1.990 Kč (60 minut)

Cena za celou kúru 3 sezení  4.590 Kč

Cena za celou kúru 3 sezení včetně bioaktivního séra Luminous Lift 30 ml pro domácí péči 5.880 Kč