- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví


EXKLUZIVNÍ OMLAZUJÍCÍ PÉČE

RECREAGE multi-Acid KOmplex

sada včetně krému s obnovujícím účinkem pro ženy a muže od 40 let. 4 sezení včetně udržovacího krému pro obnovu Vašeho obličeje, zajišťuje jeho přirozenou kompaktnost a zář. Pleť se stává jednotnější. Zlepšuje se elasticita, nedokonalosti pleti jsou méně viditelné, póry jsou minimalizovány. Gerard's laboratoře vyvinuly Recreage Multi-Acid Complex, inovativní super zdokonalovací program, který těží z regeneračních vlastností alfa-hydroxykyselin a špičkové epigenetické technologie pro transformaci celkového vzhledu pokožky a obnovuje její ideální krásu. Obnovující účinek ošetření je podporován komplexem Triple Acid Peel Complex, který je kombinován s glykolovou kyselinou za účelem intenzivního exfoliačního, vyhlazovacího a projasňujícího účinku, korekce textury a podpory povrchové obnovy pleti. Hvězdou receptury je exkluzivní RNAgeTM, vzácná epigenetická účinná látka, která stimuluje produkci bílkovin mládí, pro úplnou a nevídanou regeneraci.

VIDITELNĚ OBNOVENÁ A REGENEROVANÁ, POKOŽKA MÁ NOVOU ZÁŘI A STÁVÁ SE MIMOŘÁDNĚ ODOLNOU PROTI DEFEKTŮM ZPŮSOBENÝM STOPAMI CHRONO A FOTOSTÁRNUTÍ.

4 SEZENÍ - 4 FÁZE

1 - PŘÍPRAVNÁ EXFOLIAČNÍ, DETOXIFIKAČNÍ A REGENERAČNÍ FÁZE
Obnovující obličejový scrub pH 5 Kyselý mechanický scrub s jemnou a krémovou texturou s intenzivním vyhlazením a rozjasněním pleti. Ideální pro přípravu pokožky před chemickou kůrou.

2 - EXFOLIAČNÍ CHEMICKÝ PEELING, VYHLAZENÍ A PŘETEXTUROVÁNÍ
Super exfoliační peelingová maska s trojitým komplexem kyselin pH 3.5 Mimořádná peelingová maska s gelovou texturou tvořená exkluzivním komplexem Triple Acid Peel.
Speciální směs vysoce koncentrovaných alfa-hydroxykyselin se známými keratolytickými a exfoliačními vlastnostmi.

3 - NEUTRALIZAČNÍ, KONEJŠIVÁ, REVITALIZAČNÍ A ZNOVU DENSIFIKAČNÍ FÁZE
Neutralizační obličejová maska s epigenetickým účinkem pH 6 Netkaná maska s mimořádnými uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi poskytuje bohatou zásobu vitamínů, minerálů a rostlinných látek,
které zastavují kyselé reakce chemického čištění a obnovují ideální pH pokožky.

4 - DERMA-RESTRUKTURALIZAČNÍ, ZDOKONALUJÍCÍ, ROZJASŇUJÍCÍ A DOPLŇUJÍCÍ FÁZE na 30 dní
Zdokonalující obličejový krém s epigenetickým účinkem pH 5 Krém s jedinečnou, zdravou a vznešenou texturou, která transformuje nerovnoměrný tón pleti s bezchybným efektem hladké a obnovené pleti.

Cena za 1 sezení 2.890 Kč (60 minut)

Cena za celou kúru včetně krému pro domácí péči 7.990 Kč/ 4 sezení