- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

MASÁŽE HANKA

Nechte se hýčkat a předejděte tak bolesti zad a hlavy, psychosomatickým obtížím,
 vyčerpání či stresovým poruchám. Dle výběru masáže a její možné kombinace
 v závislosti na konkrétním problému se způsob masáže liší. Individuální přístup
 s maximálním komfortem docílí k příjemnému uvolnění těla. Můžete si vybrat
od sportovní, relaxační, těhotenské, havajské…

 

 

 

Masáž hlavy (20 minut)

- uvítací rituál - antistresová a uvolňující masáž hlavy - nápoj. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii. 

Masáž zad a šíje (35 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů -relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - nápoj. Speciální kombinace tahů a hmatů, které uleví napětí v oblasti zad, šíje, ramenních svalů, bederní páteře. Masáž vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání. 

Masáž hlavy, zad a šíje (55 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy - nápoj. Speciální kombinace tahů a hmatů, které uleví napětí v oblasti zad, šíje, ramenních svalů, bederní páteře a v delší variantě i horních, dolních  končetin.

Relaxační masáž celého těla od 85 min

Slouží k navození dokonalého uvolnění svalů, napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu a podporuje regenerační schopnost celého těla. Různé typy masážních hmatů se zaměřují na konkrétní části těla nebo řeší tělo jako celek. Terapeut vyhoví Vašim požadavkům - zaměří se na záda, nohy, chodidla, ruce, obličej hlavu či šíji. 

Těhotenská masáž (45 minut)

- použití luxusních přírodních olejů - antistresová obličejová masáž masáž dekoltu relaxační masáž rukou  - relaxační masáž nohou - relaxační masáž zad a šíje  masáž hlavy zakončená protažením vlasů - nápoj. Masáž se provádí za pomoci jemného mandlového oleje v leže na boku, na zádech a v sedě, tahy jsou jemné a plynulé. V oblasti zad a šíje se uvolňuje svalové napětí. Aby nedocházelo k otokům, křečím a křečovým žilám, masíruje se přední strana lýtek, stehen a okolo kotníků. Jemná masáž má blahodárný vliv na maminku i na její děťátko. Pravidelná masáž ulehčuje průběh nejen těhotenství, ale i porodu. Masáž se může provádět od čtvrtého měsíce těhotenství.

Kontraindikace: vysoký krevní tlak, rizikové těhotenství, cukrovka, chřipka nebo nachlazení, jakákoliv infekce nebo neobvyklá bolest, nevolnost.

Smyslná masáž celého těla (55 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů -relaxační masáž rukou - hloubková masáž nohou včetně plosek - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy - nápoj. Mimořádná aromaterapeutická masáž sestavena na míru vašemu tělu a potřebám. Jedná se o kombinaci těch nejlepších technik a hmatů. Součástí procedury je také uvolňující masáž chodidel. Nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly, kdy jsou využívány kromě teplých olejů a aromaterapie i šátková metoda pro senzuální požitek. Rozmazlete se luxusem a výjimečností. 

Obrácená masáž (70 minut)

- uvítací rituál  - použití luxusních přírodních olejů - antistresová obličejová masáž - masáž dekoltu - relaxační masáž rukou - hloubková masáž nohou včetně plosek - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy zakončená protažením vlasů - nápoj. Jemnější forma švédské masáže Vás hýčká příjemným tlakem, jemnějším provedením hmatů. Zaměřuje se na práci s energií těla a poskytuje skvělý pocit z plynulého průběhu masáže. Při masáži si sami můžete určit, které části těla chcete věnovat zvýšenou péči, kde cítíte nejvíce nahromaděného stresu.  

Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem. Masážní technika spočívá v plynulých rytmických pohybech pomocí prstů, dlaní, předloktím i loktů. Může připomínat pocit jemných vln pohybujících se po celém těle.  Tato masáž odstraňuje velké množství fyzických i energetických blokád a dochází při ní k harmonizaci organismu.  

Masáž lávovými kameny

Poznejte kouzlo luxusní masáže horkými lávovými kameny, které dokonale prohřejí tělo a dostanou vás do absolutní relaxace. Lávové kameny nahřáté ve vodní lázni, pomáhají při masáži odstranit blokace a rozproudit energii v těle. Ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné teplo. Použití exotických vonných olejů umocní kouzlo masáže. 

Lymfatická masáž

- je populární kosmetická metoda, která umožňuje odstraňování celulitidy. Jde však o uznávanou léčebnou metodou s širšími možnostmi využití, např. při léčení chronických otoků. Lze ji provádět jak manuální technikou, tak pomocí řady speciálních přístrojů - přístrojová lymfodrenáž. Tato masáž má díky zlepšení proudění mízy přispět k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.

Kolekce masáží s tělovým peelingem dle výběru 60 min nebo 90 minut

Komplexní regenerační péče spojená s unikátní  masáží. Peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky, obnovuje tak pokožku a připraví vás na následující blahodárnou masáž olejem se zvláčňujícími účinky. Masáž regeneruje unavené tělo a uvolní z nervového a svalového napětí. Vaše pleť a pokožka bude sametově hebká a zdravěji vypadající. Příjemná vůně přispěje k dokonalému uvolnění. Můžete si vybrat z různých druhů peelingu: aktivní uhlí, třtinový cukr, kokos, mořská sůl a další. 

 

 

 

Sportovní masáž 30 - 45min - záda, šíje *

700 Kč

Sportovní masáž 55 min. - záda, šíje, nohy *

1 100 Kč

Sportovní masáž celého těla 85 min. *

1 300 Kč

Relaxační masáž 30 - 45min - záda, šíje *

800 Kč

Relaxační masáž 55 min. - záda, šíje, nohy *

1 200 Kč

Relaxační masáž celého těla 85 min. *

1 400 Kč

Havajská masáž 55 min. *

1 200 Kč

Masáž lávovými kameny 85 min. *

1 400 Kč

Těhotenská masáž 45 min*

800 Kč

Masáž obličeje a šíje 30 min. *

450 Kč

Exclusive - Smyslná masáž

1 200 Kč

Exclusive - Obrácená masáž                           


1 800 Kč

Masáž hlavy nebo rukou 20 minut
 

399 Kč

Manikúra

400 Kč

P-hine

300 Kč

Masáž rukou

300 Kč

 

*Masáže provádíme v různých délkách, dle potřeby a požadavků klienta.
 
Ing. Hana Farková
telefon pro rezervace: 702 289 072
IČO: 05500257