- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

...relax, péče, zdraví, úsměv, pohoda... vítejte v místě, kde středem pozornosti jste VY.... užijte si každou minutu péče a pozornosti, které se Vám u nás dostane...
 

"Být krásná je dobré, ale být půvabná, je lepší"

OŠETŘENÍ GLYKOLEM

Ošetření GLYKOLEM je vysoce učinný přípravek, který odstraňuje nadměrnou rohovou vrstvu pokožky, jizvy po akné, zmenšuje velikost pórů, vyhlazuje jemné vrásky, zjemňuje povrch pokožky, zesvětluje stařecké skvrny a jiné pigmentace na pokožce. Příznivě ovlivňuje celkovou pružnost pokožky.
 
Glykolová kyselina, ve srovnání s jinými hydrooxikyselinami, má nejmenší molekulární hmotnost: což znamená, že se velmi dobře vstřebává a má výbornou schopnost pronikat dovnitř. Odstraňuje zrohovatělé buňky epidermisu (typické pro starší pokožku, ve které povolily mezibuněčné spoje) a proniká hluboko dovnitř podkožní rohovinové vrstvy. Glykolová kyselina se používá k estetické péči, pomáhá vzniku nových buněk, působí jako regulátor kožního tuku, regeneruje pokožku, činí jí hladkou a třpytící. 
Aktivní přísady: glykolová kyselina, sensikalmin, alantoin, fytodermin C, pleurimincyl a výtažek zeleného čaje.

Používá se zejména na léčbu akné, zesvětlení a vyhlazení jizviček po něm. Vhodné aplikovat v podzimním a zimním období, protože po aplikaci se nesmí na slunce!
 
Délka ošetření - cca 1h
Cena 990,-Kč
Zaváděcí akční cena 590,-Kč platná do odvolání!