- krása, zdraví, relax, redukce postavy

TĚLOVÉ ZÁBALY 

Tělové zábaly příznivě působí na všechny druhy celulitidy, prokrvují, posilují metabolismus, odvádí toxiny, očišťují, doplňují minerály, mají anstistresový účinek, díky silným drnážním účinkům dochází k zeštíhlení, ke zpevnění a vyživení pokožky.....Zábaly patří mezi nejstarší léčebná ošetření. Účinky a doporučení najdete u jednotlivých zábalů. 

LUXUSNÍ PEPŘOVÝ ZÁBAL - cca 120 minut (detoxikace, posílení organismu, redukce vrásek, proti celulitidě, aromaterapie)

- při proceduře se používají 2 druhy masážních technik (ruční a přístrojová lymfatická masáž a masáž na odblokování). 
Doporučení: na všechny typy celulitidy, relaxace, aroma masáž, uvolnění, působí na nervový systém, prokrvuje, pepřová voda vhodná na lupenku, posiluje metabolismus, odvádí toxiny, očišťuje, viditelně redukuje vrásky.

Pepřová voda z Mrtvého moře, přirozený koncentrát mořských elementů. Vyživuje a obohacuje tělo 21 přírodními minerály, z nich 12 minerálů není obsaženo v žádné jiné vodě. Hydratuje pokožku, zanechává ji jemnou, hebkou a vláčnou a zpomaluje její proces stárnutí. Nedoporučujeme používat do otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

Pepřový peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, nasycuje organismus minerály, do hloubky čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky a obnovuje strukturu kůže, má vynikající revitalizační schopnosti, které pleť regenerují, hluboce vyživují, vysoce hydratují a přispívají k její celkové obnově. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie a při používání silně prokrvuje. 

Bíla hlína s pepřovým sérem je exkluzivní směs bílé hlíny, mořské vody a přírodních látek, které působí proti celulitidě, regenerují a tonizují pokožku. Podobně jako jiné druhy hlíny má kaolín remineralizační, absorpční a očišťující účinky. Nejlepší je využívat tuto hlínu v anticelulitidních procedurách, díky jejím schopnostem oživit biologické procesy, povzbudit krevní oběh, vstřebávat o odvádět toxiny z epidermu pomocí hloubkového čištění.

Drenážní olej odvodňuje, stimuluje lymfu a pomáhá její detoxikaci. Doporučuje se ke všem zeštíhlujícím, detoxikačním procedurám, zejména tam, kde je odtok lymfy zastaven. Zbavuje otoků a brání vzniku pomerančové kůže. Vylepšuje postavu.

Pepřový aroma krém - jeho příjemná vůně pepře navozuje zároveň psychické uvolnění, působí proti stresu a má aromaterapeutické účinky, prospívá blahodárně pokožce – posiluje jí a tonizuje, obsahuje éterické oleje z citrusu, levandule a výtažky pepře, majoránky, květinový extrakt a mandlový olej, stabilizuje přirozený kožní film a obnovuje ochrannou bariéru pokožky, zabraňuje poškození pokožky volnými radikály. Po použití pokožka zůstává nádherně provoněná, je hydratovaná, zvláčněná a zjemněná.

Procedura trvá přibližně 2 hodiny, použivá se pepřová voda, pepřový scrub, bílá hlína s pepřovým sérem, silný drenážní olej na masáž ruční a poté 30 minut přístrojová lymfodrenáž a na závěr pečující pepřový krém.

Tato procedura je vhodná i pro klienty s vysokým krevním tlakem (pepř upravuje tlak) a s křečovýmy žílami (lehká masáž nohou). Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro nemocné se štítnou žlázou. Nedoporučujeme používat na otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

    Cena: 1.490 Kč


WRAP - TĚLOVÁ BANDÁŽ DRENAMARINE - cca 60 minut (proti celulitidě, otokům, detoxikace, lymfa)

Drenamarine je speciální koncentrovaný roztok na hubnutí, odstranění celulitidy, redukci otoků, čistí tělo od toxinů. Používá se též na léčbu porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny.  Zlepšuje odtok tekutiny z tkání a stimuluje povrchovou mikrocirkulaci. Drenamarine obsahuje kombinaci rostlinných výtažků zpevňujících cévy a stimulujících krevní oběh. Drenamarine se používá na léčbu celulitidy, porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny. Výborně se hodí na stlačující masáže.

Aktivní voda na zábal Drenamarine, je aktivní stimulátor lymfatického toku. Napuštěná elastická obinadla se aplikují na problematické partie - nohy, zadek, břicho, boky, ruce. Poté je klient uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je naměřitelný již po prvním ošetření, doporučuje se však kúra 5 - 10 návštěv, pro důkladnou detoxikaci a odstranění otoků. Tato metoda je vhodná pro rychlou redukci objemu, např. na svatbu, ples či jiné akce.

 Cena:    790 Kč/  1 ošetření
 Cena: 3.400 Kč/  5 ošetření
 Cena: 5.900 Kč/ 10 ošetření

WRAP - TĚLOVÁ BANDÁŽ THALASPA - cca 60 minut (proti celulitidě, otoky, cévy a žíly, lymfa, detoxikace)

Speciální koncentrovaný gel je účinný k redukci otoků, čistí tělo od toxinů. Gel obsahuje aktivní rostlinné komponenty, které sužují a zpěvňují cévy, obnovují krevní oběh, mají účinný prostředek na boj s varikózním rozšířením žil, dále pak tonus, odvodnění a mají ochlazující účinek. Všechny tyto látky pomáhají odstraňovat pocity únavy a nepohodlí, uvolňují nohy a spodní část nohou.

Gel se aplikuje na problematické partie - nohy, zadek, břicho, boky. Poté jsou tyto partie obvázány obinadly napuštěnými v speciálním roztokem z řas a rostliných komponentů, které odvádí z těla toxiny a odpadní látky. Klient je poté uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je znatelný již po prvním ošetření, doporučuje se však intenzivní kúra 10 návštěv, pro důkladnou detoxikaci a odstranění otoků, poté udržjící 1x týdně. Tato metoda má především zdravotní a léčebný účinek, zeštíhlení a "příjemný pocit" jsou vítaným a žádoucím vedlejším účinkem.

 Cena:    890 Kč/  1 ošetření
 Cena: 3.900 Kč/  5 ošetření

 Cena: 6.900 Kč/ 10 ošetření

THALASPA - ZEŠTÍHUJÍCÍ A ZPĚVŇUJÍCÍ ZÁBALY - cca 90 minut (detoxikace, zeštíhlení, zpěvnění, lymfa, omlazení, celulitida)

Tyto zábaly byly vyvinuty zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu řas, které kromě všeho ostatního přidávájí pokožce pevnost a elastičnost, hlavně způsobují zvláčnění, uklidnění, mají výživné vlastnosti, schopnost doplňovat organismus minerály, jsou bohaté na mikročástice, jód, aminokyseliny, vitamíny A, B, C, D, E, stimulují krevní oběh a způsobují rozšíření cév, což  napomáhá lepšímu odvodu nečistot z organismu, stimulují procesy buněčné regenerace, změkčují a chrání pokožku.  Bílá hlína podporuje zmenšení otoků, stagnačních jevů ve vrstvě podkožních buněk, používá se k léčení celulitidy. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou.

Zábaly jsou vhodné na zeštíhlující a formující kúry, jež se skládají z několika procedur. Nejdříve se tělo ošetří solným peelingem, který má masážní, formující a zeštíhlující účinek. Poté se aplikuje na problematické partie samotný zábal, což jsou namíchané řasy s hlínou. Cca po 20 minutách je zábalodstraněn, smyt a aplikuje se drenážní či anticelulitidní sérum, po jehož aplikaci jste umístěni do lymfodrenážních kalhot na cca 30 minut. Kombinace zábalu, séra a lymfodrenáže účinek zesílí, dochází nejen k zeštíhlení, ale také ke zpěvnění, detoxikaci a omlazení. Po lymfodrenáži následuje závěrečná péče, kdy se na celé tělo aplikuje zahřívací krém nebo gel.

Obličej je také nejdříve očištěn speciálním peeligem, poté se dle typu nanáší maska z řas nebo černá maska. Závěrečná péče je krém dle typu vaší pleti.

Doporučuje se 5 - 10 procedur po 7-10 dnech. 

 Cena:    990 Kč/  1 ošetření
 Cena: 4.400 Kč/  5 ošetření
 Cena: 7.900 Kč/ 10 ošetření