- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

Luxusní pepřový zábal

 - cca 120 minut (detoxikace, posílení organismu, redukce vrásek, proti celulitidě, aromaterapie)

- při proceduře se používají 2 druhy masážních technik (ruční a přístrojová lymfatická masáž a masáž na odblokování). 
Doporučení: na všechny typy celulitidy, relaxace, aroma masáž, uvolnění, působí na nervový systém, prokrvuje, pepřová voda vhodná na lupenku, posiluje metabolismus, odvádí toxiny, očišťuje, viditelně redukuje vrásky.

Pepřová voda z Mrtvého moře, přirozený koncentrát mořských elementů. Vyživuje a obohacuje tělo 21 přírodními minerály, z nich 12 minerálů není obsaženo v žádné jiné vodě. Hydratuje pokožku, zanechává ji jemnou, hebkou a vláčnou a zpomaluje její proces stárnutí. Nedoporučujeme používat do otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

Pepřový peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, nasycuje organismus minerály, do hloubky čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky a obnovuje strukturu kůže, má vynikající revitalizační schopnosti, které pleť regenerují, hluboce vyživují, vysoce hydratují a přispívají k její celkové obnově. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie a při používání silně prokrvuje. 

Bíla hlína s pepřovým sérem je exkluzivní směs bílé hlíny, mořské vody a přírodních látek, které působí proti celulitidě, regenerují a tonizují pokožku. Podobně jako jiné druhy hlíny má kaolín remineralizační, absorpční a očišťující účinky. Nejlepší je využívat tuto hlínu v anticelulitidních procedurách, díky jejím schopnostem oživit biologické procesy, povzbudit krevní oběh, vstřebávat o odvádět toxiny z epidermu pomocí hloubkového čištění.

Drenážní olej odvodňuje, stimuluje lymfu a pomáhá její detoxikaci. Doporučuje se ke všem zeštíhlujícím, detoxikačním procedurám, zejména tam, kde je odtok lymfy zastaven. Zbavuje otoků a brání vzniku pomerančové kůže. Vylepšuje postavu.

Pepřový aroma krém - jeho příjemná vůně pepře navozuje zároveň psychické uvolnění, působí proti stresu a má aromaterapeutické účinky, prospívá blahodárně pokožce – posiluje jí a tonizuje, obsahuje éterické oleje z citrusu, levandule a výtažky pepře, majoránky, květinový extrakt a mandlový olej, stabilizuje přirozený kožní film a obnovuje ochrannou bariéru pokožky, zabraňuje poškození pokožky volnými radikály. Po použití pokožka zůstává nádherně provoněná, je hydratovaná, zvláčněná a zjemněná.

Procedura trvá přibližně 2 hodiny, použivá se pepřová voda, pepřový scrub, bílá hlína s pepřovým sérem, silný drenážní olej na masáž ruční a poté 30 minut přístrojová lymfodrenáž a na závěr pečující pepřový krém.

Tato procedura je vhodná i pro klienty s vysokým krevním tlakem (pepř upravuje tlak) a s křečovýmy žílami (lehká masáž nohou). Naopak není vhodná pro těhotné ženy a pro nemocné se štítnou žlázou. Nedoporučujeme používat na otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

    Cena: 1.490 Kč