- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

TĚLOVÉ PEELINGY

- tělové peelingy jsou důležitou součástí péče o tělo, v rámci očisty, detoxikace, zdraví, zeštíhlení, v boji s celulitidou, celkově jsou zdraví velmi prospěšné.  Při klasických zábalech jsou prvním krokem celkové procedury. Je však vhodné peeling podstoupit samotný, jako doplňující proceduru během vašeho procesu hubnutí a detoxikace.
 
1. Solný tělový peeling z Mrtvého Moře    
(celulitida, otoky, kloubní ztuhlost, detox, hydratace, omlazení)    
 • Salts Dead Sea čistá 100% přírodní sůl, ze světového zdroje minerálního bohatství, z Mrtvého moře, které je jedinečné a od ostatních moří zcela odlišné vysokým obsahem hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Salts Dead Sea pomáhá při kožních nemocech, odstraňuje odumřelé buňky pokožky, zjemňuje, čistí, zvlhčuje pleť, působí proti celulitidě, zmírňuje bolesti a otoky kloubů, uvolňuje kloubní ztuhlost, pomáhá zmírňovat potíže způsobené špatnou cirkulací, uklidňuje při psychickém přepětí a stresu, stabilizuje metabolické a nervové procesy.
  Cena: 490 Kč
   
2. Thermal Gommage tělový peeling 
(syntéza kolagenu, elastičnost, vyrovnání pokožky, příprava na opalování - sjednocení pleti)    
 • thermal Gommage stimuluje syntézu kolagenu v pokožce a tím jí přidává elastičnost. Po jeho použití je pokožka jemná, hladká a zbavená nečistot. Thermal Gommage se doporučuje používat nejen v přípravných fázích procedur, ale také před sluněním, aby se vyrovnalo opálení.
  Cena: 590 Kč

 3. Luxusní tělový peeling s pepřem a minerály 
(hluboké čištění, obnova kůže, revitalizace, regenerace, výživa, aromaterapie, hydratace, silné prokrvení, ceulitida)      

 • Pepper Aroma Scrub – peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, nasycuje organismus minerály, do hloubky čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky, obnovuje strukturu kůže. Má vynikající revitalizační schopnosti, které pleť regenerují, hluboce vyživují a přispívají k její celkové obnově. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie, která působí na nervový systém. Silně prokrvuje a intenzivně tak působí proti celulitidě a dochází k zeštíhlení. Tělový peeling z přírodních minerálů a aromatických olejů zanechává pleť osvěženou, pružnou, hladkou a vysoce hydratovanou.
  Cena: 690 Kč
 • tento peeling je díky svému složení určen k použití max. 1x měsíčně. 
(růžové zlato, omlazení, biologický mangan, základní oligoelementy, syntéza kolagenu a elastinu, chrání proti UVA záření, hluboký regenerační proces)  
 • tekutý zpevňující peeling - gel s tekutým extraktem Rhodochrozitu, který je známý jako růžové zlato. Bojuje proti stárnutí. Extrakt je bohatý na biologický mangan, základní oligoelementy, které působí při syntéze kolagenu a elastinu, zlepšuje fibroblasty – sebeobranu proti cyto-toxickému účinku záření UVA. Mechanický peeling se provádí čistě mikronizovanými krystaly korundu, které podporují hluboký a přirozený regenerační proces, ve vztahu k biologii a fyziologii tkání pokožky.
 • Rhodochrozit – tvz. „růžové zlato“ bojuje proti stárnutí, stresu. Obsahuje biologický mangan, podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, podporuje sebeobranu proti záření UVA. Je znám jako kámen lásky a citu.
  Cena: 790 Kč    
5. Luxusní tělový peeling s mořskou solí, Lulu jogurtem a kávou
(hluboká výživa, hydratace, elasticita, zpevnění, obnova Ph pokožky, zeštíhlení, silná celulitida)    
 • hluboce vyživuje, hydratuje, dodává pokožce elasticitu, přispívá ke zpevnění a obnově Ph pokožky, k zeštíhlení a pomáhá k redukci celulitidy. Hydrolizovaný výtažek kávy s doplněním přírodního zahušťovadla (prášek z plodů Svatojánského chleba). Kofein je alkaloid, který je obsažen v kávových bobech, působí na zmenšení tukové tkáně. Příznivě působí na hubnutí, celulitidu a umocňuje zpevňující efekt.
  Cena: 890 Kč 
6. Exkluzivní tělový peeling Yantra - tibetský elixír mládí 
(hydratace, omlazení, lifting, výživa, elasticita, regenerace, ochrana, detoxikace, tonizace, zpevnění, aromaterapie, super-relaxační formule)    
 • Exkluzivní ošetření, hydratační, omlazující, s liftingovým efektem. Vyživuje a dodává pokožce elasticitu, regeneruje, chrání, detoxikuje, tonizuje, zpevňuje. V kombinaci s aromaterapií a relaxační formulí navozuje pocit štěstí a dobré nálady. Wheel Sacred Body Scrubtibetský symbol změny a obnovy. Čisté mikrogranule vanilky a teplo z Bora Bora písku činí tento peeling opravdu exklu­zivním, dodává pokožce minerály, rege­neruje a předchází stárnutí pleti. Detoxi­kuje, obnovuje buněčný metabolismus. Whe­el Sacred Body Scrub navozuje stav radosti a štěstí. Nádherně voní. Čerstvá vůně exotických květin má aromaterapeutické účinky.
  • Detoxikuje, obnovuje buněčný metabolismus
  • Dodává pokožce minerály
  • Regeneruje a předchází stárnutí pleti
  • Zjemňuje a zvláčňuje pokožku
  • Jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky
  • Aromaterapeutické účinky
  • Vhodný na tělo i na obličej

                   Cena: 990 Kč