... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

REZERVACE ON-LINE ZDE


telefon: 774 164 670

luxusní  jogurtový tělový peeling s mořskou solí a kávou

(hluboká výživa, hydratace, elasticita, zpevnění, obnova Ph pokožky, zeštíhlení, silná celulitida)    
 
Průkopník v boji proti ženským největším obavám, déle než 45 let se laboratoře společnosti Gerard’s zabývají vývojem efektivních produktů zaměřených na řešení problémů se zadržováním vody, celulitidou, tělesným tukem, striemi a ztrátou barevného tónu. Síla a efektivita produktů spočívá v expertním dávkování esenciálních olejů a vybraných rostlinných extraktů smíchaných do přesných formulí s perfektními synergickými vlastnostmi. Běžné používání produktů tvaruje vaši figuru a zajišťuje, že se konečně cítíte v harmonii se svým vlastním tělem. Jemná textura bez parabenů a minerálních olejů zajišťuje žádané výsledky a šetrnost k pokožce.
  • Lulur jogurt - 100% přírodní jogurt zajišťuje celému tělu přísun energie a vitality, poskytuje hydrataci, vyživení, svěžest a pružnost a napomáhá optimalizovat hladinu pH v pokožce. Hluboce vyživuje, hydratuje, dodává pokožce elasticitu, přispívá ke zpevnění a obnově Ph pokožky, k zeštíhlení a pomáhá k redukci celulitidy. Hydrolizovaný výtažek kávy s doplněním přírodního zahušťovadla (prášek z plodů Svatojánského chleba). Kofein je alkaloid, který je obsažen v kávových bobech, působí na zmenšení tukové tkáně. Příznivě působí na hubnutí, celulitidu a umocňuje zpevňující efekt. Jogurt se získává fermentováním klasických jogurtových bakterií z koncentrovaných syrovátek a lyofilizovaného odstředěného mléka. Jogurt je bohatý a obsahuje vysoce kvalitní ingredience, jako je vápník, vitamin A a B, lipidy a proteiny. Zajišťuje celému tělu přísun energie a vitality, poskytuje hydrataci, vyživení, svěžest a pružnost a napomáhá optimalizovat hladinu pH v pokožce. Také zlepšuje vzhled a kondici pokožky, napravuje suchou až šupinatou pleť.
  • Sůl z Mrtvého moře - čistá 100% přírodní sůlze světového zdroje minerálního bohatství, z Mrtvého moře, které je jedinečné a od ostatních moří zcela odlišné s vysokým obsahem hořčíku, vápníku, bromidů a sulfátů. Salts Dead Sea pomáhá při kožních nemocech, odstraňuje odumřelé buňky pokožky, zjemňuje, čistí, zvlhčuje pleť, působí proti celulitidě, zmírňuje bolesti a otoky kloubů, uvolňuje kloubní ztuhlost, pomáhá zmírňovat potíže způsobené špatnou cirkulací, uklidňuje při psychickém přepětí a stresu, stabilizuje metabolické a nervové procesy, inhalace solí během koupelí ulevuje průduškám.
  • Směs kávových extraktů a prášku z plodů svatojánského chleba, která tonizuje a osvěžuje pokožku a zajišťuje odbourávání tuků. 
    - tonizuje, osvěžuje
    - zajišťuje odbourávání tuků
    Směs obsahuje hydrolyzované kávové extrakty a prášek z plodů svatojánského chleba (přírodní zahušťovadlo). Používá-li se v kombinaci se specifickými fázemi ošetření, tonizuje, omlazuje, vyživuje a odvodňuje pokožku. Kofein, alkaloid obsažený v kávových bobech s lipolytickými a termogenickými vlastnostmi, povzbuzuje mobilizaci stojatých tekutin z pokožky a mastných kyseliny uložených v tukových tkáních. Příznivě působí na hubnutí, celulitidu a umocňuje zpevňující efekt.

Cena: 1 099 Kč