... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

REZERVACE ON-LINE ZDE


telefon: 774 164 670

luxusní tělový peeling s pepřem a minerály

(hluboké čištění, obnova kůže, revitalizace, regenerace, výživa, aromaterapie, hydratace, silné prokrvení, ceulitida)  

Pepper Aroma Scrub – peeling obsahuje sůl Mrtvého moře, nasycuje organismus minerály, do hloubky čistí pleť, odstraňuje odumřelé buňky, obnovuje strukturu kůže. Má vynikající revitalizační schopnosti, které pleť regenerují, hluboce vyživují a přispívají k její celkové obnově. Díky éterickým olejům působí také jako aromaterapie, která působí na nervový systém. Silně prokrvuje a intenzivně tak působí proti celulitidě a dochází k zeštíhlení. Tělový peeling z přírodních minerálů a aromatických olejů zanechává pleť osvěženou, pružnou, hladkou a vysoce hydratovanou. 

  • stimuluje regeneraci pokožky
  • zjemňuje nepravidelnosti pokožky a zanechává ji zpevněnou
  • zanechává pokožku hedvábnou a jemně navoněnou

Díky schopnosti krystalové soli z Mrtvého moře šetrně odstraňovat odumřelé kožní buňky, odstraňuje tento scrub právě tyto buňky, aniž by zanechával povrch pokožky vysušený či podrážděný. Navíc připravuje pokožku na nadcházející ošetření tak, aby přijímala co možná největší množství výhodných účinků.

  • Monoi tiaré (10%) chrání pokožku před dehydratací a škodlivostí volných radikálů, hluboce zvlhčuje, zkrášluje a rozjasňuje pleť.
  • Levandule (5%) a myrha (3%) díky neurokosmetickým vlastnostem zajišťují dobrou náladu, hýčkají tělo i mysl v relaxačním objetí.
Pepper Dead Sea Water je čistá a vysoce koncentrovaná voda z Mrtvého moře, která efektivně detoxikuje a odvodňuje. Proniká hluboko do pokožky a odvádí přebytečnou vodu. 
  • čistá a vysoce koncentrovaná voda z Mrtvého moře
  • efektivně detoxikuje a odvodňuje
Přírodní koncentrát mořských solí a minerálů, vysoce efektivní likvidace toxinů a nadbytečných tekutin. Díky vysoké koncentraci solí a minerálních derivátů řas je tato voda považována za „matku“ mořských vod. Účinkuje na základě osmózy, proniká do nejhlubších vrstev pokožky a pracuje jako katalyzátor tekutin. Zajišťuje detoxikaci a obnovující a zvlhčující účinky.

Složení obsahuje různé soli: sodné a draselné, které odstraňují toxiny a povzbuzují buněčný metabolismus; vápenaté, které zpevňují a slouží jako aktivátor enzymů; zinečné, které regulují rozmnožování buněk. Nedoporučujeme používat do otevřené rány, trhlinky nebo na poraněnou pokožku.

Tento peeling je díky svému složení určen k použití max. 1x měsíčně. Nelze absolvovat v případě těhotenství a problému se štítnou žlázou.

Cena: 999 Kč