... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

tělové WRAPY

WRAP - je zábal, při kterém se na vybranou část těla, většinou nohy, zadek, břicho, boky a někdy ruce, nanese zábal (formou gelu, krému, hlíny, bahna, řas.......) a tyto partie se zabalí do folie, aby došlo k dokonalému prohřátí a tělo maximálně účinné látky do sebe vstřebalo. Pro umocnění výsledku je WRAP v kombinaci s přístrojovou lymfodrenáží, díky které se lymfatický systém zbavuje toxických látek a dochází tak k celkové detoxikaci a uzdravení vašeho těla. Procedura trvá cca 1 hodinu.

 1. WRAP - krémový zahřívací zábal z mořských řas (odvodnění, proti celulitidě a tukovým usazeninám)

Odvodňovací krém Aktive, napomáhá odstranění neestetických jevů, vyvolaných zadržováním tekutin v organismu. Doporučuje se na problematické zóny. Mikroskopické řasy s éterickými oleji okamžitě pronikají do pokožky a řeší problém zevnitř. 

Krém se doporučuje na boj s celulitidou a přebytečnými tukovými usazeninami. Nanese se na problematické partie (bříško, boky, zadek a nohy) , zabalí se do folie, aby došlo k zahřátí a k „zapaření“ řas, které tak lépe pronikají do pokožky a poté jste uloženi do lymfodrenážních kalhot na 40 minut. Zábal je silně zahřívací, především na začátku, kdy až štípe. Po chvilce pocit odezní. Pokožka je silně prokrvena a je červená.

Kajeputová silice: zbavuje otoků Levandulový éterický olej: zlepšuje krevní oběh, reguluje práci žlučníku, trávicího traktu. Řasy Fucus vesiculosus: stimulují krevní oběh a způsobují rozšíření cév, což napomáhá lepšímu odvodu nečistot z organismu, stimulují procesy buněčné regenerace, změkčují a chrání pokožku. Éterický olej skořice: stimuluje krevní oběh.

 Cena:    799 Kč

 2. WRAP - zahřívací konturovací zábal z mořské hlíny a řas (drenáž, zpevnění, zeštíhlení, celulitida a omlazení)


Speciální zahřívací konturovací zábal z mořských řas a hlíny dodává stopové prvky a minerály, remineralizuje pokožku a zároveň je antioxidační a drenážní. Hnědá řasa Ascophyllum je známá pro odvodňovací účinek a je účinná proti tukovým usazeninám. Vaše pokožka je již po prvním ošetření penvější a jemná.

Hnědá řasa Ascophyllum patří do rodiny Fucales a roste na skalnatých útesech, kde je vidět při odlivu. Známá je pro odvodňovací účinek a je účinná proti tukovým usazeninám.

Lithothamnium je červená řasa, která se nachází především v severním Atlantickém oceánu,  Severním moři, Lamanšském průlivu a Středozemním moři. Tato řasa má schopnost krystalizovat vápník, hořčík, železo a další stopové prvky, které se nachází na její stélce.

Vlastnosti zábalu:

  • Dodává stopové prvky a minerály
  • Remineralizuje pokožku
  • Drenážní
  • Antioxidační
  • Odvodňuje

 Cena:    999 Kč