- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

Zábal Thalaspa řasy (slimming & firming)

 - ZEŠTÍHLUJÍCÍ A ZPĚVŇUJÍCÍ ZÁBALY - cca 90 minut (detoxikace, zeštíhlení, zpěvnění, lymfa, omlazení, celulitida)

Tyto zábaly byly vyvinuty zvlášť pro zeštíhlení postavy. Zábaly z řas mají vliv na tukové tkáně, díky vysokému obsahu řas, které kromě všeho ostatního přidávájí pokožce pevnost a elastičnost, hlavně způsobují zvláčnění, uklidnění, mají výživné vlastnosti, schopnost doplňovat organismus minerály, jsou bohaté na mikročástice, jód, aminokyseliny, vitamíny A, B, C, D, E, stimulují krevní oběh a způsobují rozšíření cév, což  napomáhá lepšímu odvodu nečistot z organismu, stimulují procesy buněčné regenerace, změkčují a chrání pokožku.  Bílá hlína podporuje zmenšení otoků, stagnačních jevů ve vrstvě podkožních buněk, používá se k léčení celulitidy. Po proceduře se pokožka stává velmi hebkou a hladkou.

Zábaly jsou vhodné na zeštíhlující a formující kúry, jež se skládají z několika procedur. Nejdříve se tělo ošetří solným peelingem, který má masážní, formující a zeštíhlující účinek. Poté se aplikuje na problematické partie samotný zábal, což jsou namíchané řasy s hlínou. Cca po 20 minutách je zábal odstraněn, smyt a aplikuje se drenážní či anticelulitidní sérum, po jehož aplikaci jste umístěni do lymfodrenážních kalhot na cca 30 minut. Kombinace zábalu, séra a lymfodrenáže účinek zesílí, dochází nejen k zeštíhlení, ale také ke zpěvnění, detoxikaci a omlazení. Po lymfodrenáži následuje závěrečná péče, kdy se na celé tělo aplikuje zahřívací krém nebo gel.

Obličej (za příplatek) je také nejdříve očištěn speciálním peeligem, poté se dle typu nanáší maska z řas nebo černá maska. Závěrečná péče je krém dle typu vaší pleti.

Doporučuje se 5 - 10 procedur po 7-10 dnech. 

 Cena:    990 Kč/  1 ošetření
 Cena: 4.400 Kč/  5 ošetření
 Cena: 7.900 Kč/ 10 ošetření
 Příplatek za obličej:    199 Kč/  1 ošetření