... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!

TĚLOVÁ BANDÁŽ

1. VYŽIVUJÍCÍ A ZPĚVŇUJÍCÍ TĚLOVÁ BANDÁŽ  - cca 60 minut (zpevnění pokožky, výživa, zeštíhlení )

Speciální koncentrovaný roztok z mořských řas je účinný proti celulitidě a na hubnutí. Tyto řasy normalizují minerální rovnováhu, mají obnovující účinek, používají se k léčení přebytečných místních usazenin tuku a celulitidy. Řasy obsahují vysoké procento jódu, který zlepšuje asimilaci bílku, přijímaní fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů. Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje tonus cév a normalizuje arteriální tlak. Řasa Laminaria je velká hnědá až olivové zelená mořská řasa, která dosahuje délky až 6 metrů. Vyskytuje se v chladných mořích z oblasti dolního přílivu. Stimuluje obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, napomáhá hubnutí snižováním tukové tkáně. Působí stimulujícím efektem na procesy celkové látkové výměny, zesilujíc osmotickou výměnu. Využívá na léčbu přebytečných místních usazenin a celulitidu. Koncentruje velké množství minerálů a stopových prvků. Napomáhá tělu se zbavit toxinů a očistit pokožku.

Problematické partie jsou obvázány obinadly napuštěnými ve speciálním roztokem z řas a rostliných komponentů, které odvádí z těla toxiny a odpadní látky. Klient je poté uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Účinek je znatelný již po prvním ošetření, záleží na aktuálním stavu klienta, pro maximální ozdravný a výsledný efekt, se však doporučuje intenzivní kúra 10 návštěv, poté udržující 1× za 7-10 dní. Tato procedura byla vytvořena speciálně na získání harmonické postavy.

 • Cena:    799 Kč/   1 ošetření (nohy, zadek, břicho, boky, paže) 


2. DETOXIKAČNÍ, DRENÁŽNÍ, ANTICELULITIDNÍ A ZEŠTÍHLUJÍCÍ TĚLOVÁ BANDÁŽ  - cca 60 minut (proti celulitidě, otokům, detoxikace, lymfa)

Drenamarine je speciální koncentrovaný roztok na hubnutí, odstranění celulitidy, redukci otoků, čistí tělo od toxinů. Používá se též na léčbu porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny.  Zlepšuje odtok tekutiny z tkání a stimuluje povrchovou mikrocirkulaci. Drenamarine obsahuje kombinaci rostlinných výtažků zpevňujících cévy a stimulujících krevní oběh. Drenamarine se používá na léčbu celulitidy, porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny. Výborně se hodí na stlačující masáže.

Aktivní voda na zábal Drenamarine, je aktivní stimulátor lymfatického toku. Napuštěná elastická obinadla se aplikují na problematické partie - nohy, zadek, břicho, boky, ruce. Poté je klient uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je naměřitelný již po prvním ošetření, doporučuje se však kúra 5 - 10 návštěv, pro důkladnou detoxikaci a odstranění otoků a celulitidy. Poté udržující 1x za 7-10 dní, především v letních měsících. Tato metoda je vhodná pro rychlou redukci objemu, např. na svatbu, ples či jiné akce.

 • Cena:    899 Kč/   1 ošetření (nohy, zadek, břicho, boky, paže) 
   

3.  TĚLOVÁ BANDÁŽ  "LEDOVÁ KRÁLOVNA"  - cca 60 minut (otoky, lymfa, celulitida, detoxikace, zpevnění, zeštíhlení) - NOVINKA v ČR!

Drenážní osvěžující voda s vůní mentolu a rozmarýnu vhodná pro zbavení se pocitu těžkých a unavených nohou. Je určena pro normální pokožku, kterou obnovuje, posiluje a tlumí bolest nohou.

Cílem osvěžující "ledové" vody je navrácení lehkosti, odstranění otoků a tlaku, a proto veškeré aktivní složky fungují v součinnosti. Touto "ledovou vodou" se napustí tělová bandáž, která je aplikována na nohy, zadek, břicho, boky a paže a kleint je uložen do lymfodrenážních kalhot na 40 minut. Poté je bandáž odstraněna a na závěr se aplikuje speciální chladivý gel, který příjemně chladí, poskytuje úlevu a osvěžuje těžké a unavené nohy. Leg Gel odstraňuje tíhu v nohou, tuto bolest způsobuje bolestivé natažení žil, často způsobené dlouhým stáním na nohou, horkem nebo únavou. Svěží, tonizující. Snímá jakýkoliv pocit tíhy v nohou a dá pocit lehkosti. Leg Gel obsahuje aktivní rostlinné komponenty, které zužují a zpevňují cévy, obnovují krevní oběh a jsou velmí účinné v boji s varikózním rozšířením žil, dále odvodňují a zpevňují pokožku, čímž dochází k redukci celulitidy.

 • pomáhá formovat postavu a viditelně zmenšuje celulitidu
 • zužuje cévy
 • aktivuje krevní oběh
 • zlepšuje odvodňování
 • zpevňuje a hydratuje pokožku
 • remineralizace a detoxikace
 • posiluje strukturu pokožky
 • obnovení kožní bariéry
 • zmírnění pocitu těžkých nohou
 • Cena:    899 Kč/   1 ošetření (nohy, zadek, břicho, boky)
 • Cena:    999 Kč/   1 ošetření (nohy, zadek, břicho, boky, paže)