- specialista na tělové zábaly, kosmetiku, masáže, hubnutí, zdraví

TĚLOVÁ BANDÁŽ

1. ZEŠTÍHLUJÍCÍ A ZPĚVŇUJÍCÍ TĚLOVÁ BANDÁŽ  - cca 60 minut (zpevnění pokožky, výživa, zeštíhlení )

Speciální koncentrovaný roztok z mořských řas je účinný proti celulitidě a na hubnutí. Tyto řasy normalizují minerální rovnováhu, mají obnovující účinek, používají se k léčení přebytečných místních usazenin tuku a celulitidy. Řasy obsahují vysoké procento jódu, který zlepšuje asimilaci bílku, přijímaní fosforu, vápníku, železa, aktivuje řadu enzymů. Pod vlivem jódu se zmenšuje viskozita krve, snižuje tonus cév a normalizuje arteriální tlak. Dále tyto řasy napomáhají snížení obsahu cholesterolu v krvi a zadržují rozvoj artesosklerózy. Řasa Laminaria je velká hnědá až olivové zelená mořská řasa, která dosahuje délky až 6 metrů. Vyskytuje se v chladných mořích z oblasti dolního přílivu. Stimuluje obnovu tkání, aktivuje buněčný metabolismus, napomáhá hubnutí snižováním tukové tkáně. Působí stimulujícím efektem na procesy celkové látkové výměny, zesilujíc osmotickou výměnu. Využívá na léčbu přebytečných místních usazenin a celulitidu. Koncentruje velké množství minerálů a stopových prvků. Napomáhá tělu se zbavit toxinů a očistit pokožku.

Problematické partie jsou obvázány obinadly napuštěnými ve speciálním roztokem z řas a rostliných komponentů, které odvádí z těla toxiny a odpadní látky. Klient je poté uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je znatelný již po prvním ošetření, záleží na aktuálním stavu klienta, doporučuje se však intenzivní kúra 10 návštěv, poté udržjící 1× týdně. Tato procedura byla vytvořena speciálně na získání harmonické postavy.

 Cena:    690 Kč/  1 ošetření
 Cena: 2.990 Kč/  5 ošetření
 Cena: 4.990 Kč/ 10 ošetření

2. ZEŠTÍHLUJÍCÍ, DRENAŽNÍ A DETOXIKAČNÍ TĚLOVÁ BANDÁŽ  - cca 60 minut (proti celulitidě, otokům, detoxikace, lymfa)

Drenamarine je speciální koncentrovaný roztok na hubnutí, odstranění celulitidy, redukci otoků, čistí tělo od toxinů. Používá se též na léčbu porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny.  Zlepšuje odtok tekutiny z tkání a stimuluje povrchovou mikrocirkulaci. Drenamarine obsahuje kombinaci rostlinných výtažků zpevňujících cévy a stimulujících krevní oběh. Drenamarine se používá na léčbu celulitidy, porušeného krevního oběhu a stojící tekutiny. Výborně se hodí na stlačující masáže.

Aktivní voda na zábal Drenamarine, je aktivní stimulátor lymfatického toku. Napuštěná elastická obinadla se aplikují na problematické partie - nohy, zadek, břicho, boky, ruce. Poté je klient uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je naměřitelný již po prvním ošetření, doporučuje se však kúra 5 - 10 návštěv, pro důkladnou detoxikaci a odstranění otoků. Tato metoda je vhodná pro rychlou redukci objemu, např. na svatbu, ples či jiné akce.

 Cena:    890 Kč/  1 ošetření
 Cena: 3.990 Kč/  5 ošetření
 Cena: 6.990 Kč/ 10 ošetření

 3. TĚLOVÁ BANDÁŽ NA OTOKY A ŽÍLY - cca 60 minut (proti celulitidě, otoky, cévy a žíly, lymfa, detoxikace)

Speciální koncentrovaný gel je účinný k redukci otoků, čistí tělo od toxinů. Gel obsahuje aktivní rostlinné komponenty, které zužují a zpěvňují cévy, obnovují krevní oběh, mají účinný prostředek na boj s varikózním rozšířením žil, dále pak tonus, odvodnění a mají ochlazující účinek. Všechny tyto látky pomáhají odstraňovat pocity únavy a nepohodlí, uvolňují nohy a spodní část nohou.

Gel se aplikuje na problematické partie - nohy, zadek, břicho, boky. Poté jsou tyto partie obvázány obinadly napuštěnými v speciálním roztokem z řas a rostliných komponentů, které odvádí z těla toxiny a odpadní látky. Klient je poté uložen do lymfodrenážních kalhot, díky kterým se účinek ještě zvýší. Úbytek je znatelný již po prvním ošetření, doporučuje se však intenzivní kúra 10 návštěv, pro odstranění otoků a posílení žilního systému, poté udržjící 1x týdně. Tato metoda má především zdravotní a léčebný účinek, zeštíhlení a "příjemný pocit" jsou vítaným a žádoucím vedlejším účinkem.

 Cena:    990 Kč/  1 ošetření
 Cena: 4.490 Kč/  5 ošetření

 Cena: 7.590 Kč/ 10 ošetření