VacuShape - chůze v podlatku

Trénink ve VacuShape probíhá formou svižné chůze na běžeckém pásu po dobu 40-ti minut, problémové partie se přitom nachází v podtlakové kabině. Programově řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, kde působí jako přepravní médium a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, neboť jedině tam je možno tuk spálit. V průběhu aplikace je monitorována tepová frekvence tak, aby se jednalo po celou dobu o aerobní cvičení.  Podtlakem je aktivován nejenom metabolismus tuků, ale i lymfatický systém, který zajišťuje lepší odvádění metabolických zplodin. Silné prokrvení pokožky a lepší zásobování kyslíkem, vitamíny, minerálními látkami a enzymy pozitivně působí proti pomerančové kůži. Pleť je při pravidelné aplikaci hladší a jemnější. 1. VacuShape 30 minut

celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny 
cena: 249 Kč

2. VacuShape 40 minut

celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny
cena: 299 Kč

3. VacuShape permanentka 10x 40 minut

celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny
cena: 2499 Kč

4. VacuShape 40 minut + Lymfodrenáž 30 minut

otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění
cena: 449 Kč

5. IR tunel 20 minut + VacuShape 30 minut

redukce viscerálního tuku, imunita, otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny

cena: 499 Kč 

5. IR tunel 20 minut + VacuShape 30 minut + Lymfodrenáž 30 minut

redukce viscerálního tuku, imunita, otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění
cena: 599 Kč 


Tipy na dobré výsledky

 • nárazová terapie minimálně 20 aplikací 3 x týdně po dobu 6 týdnů pro maximální "nastartování" látkové přeměny. Výsledky jsou viditelné již po 10 aplikacích (dochází k vyhlazení kůže, pokud hned nedojde k váhovým či centimetrovým úbytkům).
 • cvičení v podtlaku trvá pouze 30 minut, ale je to dostačující. V běžné atmosféře dochází při cvičení ke spalování tuků ve svalech po 20-30 minutách. Ve VacuShape® se tato doba zkrátí až o třetinu.
 • díky studii MUDr. Hostýna a Prof. Martiníka, kteří klinicky testovali VacuShape®, se doporučuje minimálně 10-ti minutové rozcvičení před samotnou aplikací (rotoped, běžecký pás, BodyRoll®atd.). Klientka potom využije maximálně čas aplikace a dochází ke spalování tuku od první minuty. V případě "studeného" startu se tak děje až od 6. - 10. minuty. V případě varianty 40 minut je 10 minut zahřátí + 30 minut podtlaku.
 • během aplikace striktně dbejte na dodržování optimální tepové frekvence (OTF), neboť při této tepové frekvenci jsou energetické potřeby organismu kryty z 80 % tuky a jen z 20 % cukry, což je důležité pro maximální výsledky. Vzorec pro výpočet OTF=0,65 x (220 - věk klientky).
 • před aplikací jíst sacharidy (rýže, brambory, těstoviny nebo müsli). Po aplikaci bílkoviny (ryby, maso, drůbež nebo tofu např. se zeleninou).
 • dodržovat pravidelný pitný režim. Vzorec (Hmotnost : 8) x 0,3 = ? litrů tekutin.
 • nedoporučujeme chodit po aplikaci do solária, sauny a neprovozovat takové druhy sportů, které extrémně zatěžují svaly nohou.
 • do přístroje se oblékněte do tepláků nebo šortek a bavlněného trika. Na nohy lehké sportovní boty s hladkou podrážkou - doporučujeme běžecké.
 • změnu objednaného zákroku lze provést nejpozději do 24 hodin před plánovaným ošetřením, jinak procedura bez náhrady propadá.
 • lymfodrenáže by měly následovat soubežně s aplikacemi VacuShape, aby lipidy a toxiny mohly být správně vylučovány.
 • hygienické prostředky na sprchování a ručníky jsou ve studiu k dispozici zdarma.
 • v případě, že po Vacushapu jdete na lymfodrenáž, je NUTNÉ mít s sebou druhé čisté bavlněné oblečení! Z hygienických důvodů nelze do lymfodrenážních kalhot ve stejném oblečení, ve kterém jste absolvovali Vacushape!
 • dodržujte pokyny odborně vyškolené obsluhy a přečtěte si prosím naši sekci kontraindikace.

Kontraindikace pro VacuShape: povrchový nebo hluboký zánět žil na dolních končetinách kdykoli v anamnéze, nádorové onemocnění kdykoli v anamnéze, srdečný infarkt a mozková cévní příhoda (mozkový infarkt) kdykoli v anamnéze, lymfedém dolních končetin, trombóza kdykoliv v anamnéze, hemofilie nebo jiné predispozice ke krvácivosti, jakákoliv nedostatečnost jaterní a ledvinová, infekce nebo zánětlivé onemocnění jakéhokoli charakteru a v kterémkoli místě našeho organismu, cukrovka, hemoroidy, vsoký krevní tlak - dekompenzovaný (je-li kompenzováno léky - je možno), nízký krevní tlak - nutná kompenzace, chronická žilní insuficience (nedostatečnost), 

 • I. stupeň - Venektázie (roztažená žíla, metličky) - DOPORUČUJE SE
 • II. stupeň - Varixy - NEDOPORUČUJE SE, záleží na rozsahu - nutná konzultace s lékařem
 • III. stupeň - Hyperpigmentace, exematická dermatitida, ZAKÁZÁNO
 • IV. stupeň - Bércové vředy - ZAKÁZÁNO
Během těhotenství je používání stroje VacuShape striktně zakázáno!! 
Pokud jsi nejste jisti svým zdravotním stavem, doporučujeme souhlas od vašeho ošetřujícího lékaře.