Kosmetika Hanka

Čištění aktivním uhlím 45 minut

Čištění aktivním uhlím je manuální čištění pleti s aktivním uhlím. Síla aktivního uhlí, na sebe navazuje nečistoty ucpávající póry až dvojnásobné hmotnosti. Jedná se o tzv. magnet odstraňující nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Důležitou stránkou aktivního uhlí je, že má skvělé antibakteriální účinky, což přispívá k zamezení tvorby akné a pupínků, předchází infekci a uklidňuje podrážděnou pokožku. Toto ošetření je vhodné hlavně pro mastnou, hlavně pokud trpíte ucpanými póry a černými tečkami. Ošetření zahrnuje: povrchové čištěni, úprava obočí, peeling, aplikace aktivního uhlí, manuální čištění, zklidňujíci hydratační báze, závěrečný krém. 

Zkrácená péče 60 minut

Varianta a) zaměřená na hloubkové čištění (povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti, zkrácená masáž, maska dle typu pleti, denní krém).

Varinta b) zaměřená na regeneraci nebo hydrataci (povrchové čištění, úprava obočí, peeling, sérum dle typu pleti, klasická masáž, maska dle typu pleti, denní krém).

Základní péče 90 minut

Je zaměřena na povrchové čištění, úprava obočí, hloubkové čištění, peeling, sérum dle typu pleti (regenerační, liftingové, antibakteriálni, hydratační), klasická masáž, mikromasáž očního okolí, maska dle typu pleti, denní krém. Ošetření trvá cca 90 minut.

AJURVÉDA - lifting obličeje

- je vysoce účinná vyhlazující péče, provadí se pomocí přírodních Ajurvédských bylin a dalších přírodních produktů. Tato péče má za cíl dokonale vyhladit, vyživit a rozzářit Vaši pleť, provádí se ručně intenzivní bodovou masáží, za pomoci jednorázových ajurvedských měšců, které obsahují ajurvédskou směs. Ajurvédská směs je bodovou masáží protlačována do obličeje, krku a dekoltu. Na závěr se provádí bodová masáž hlavy. Výsledek: výrazný lifting (zejména očního okolí), okamžitý efekt, prozáření pokožky, rozjasnění a efekt "zvětšení" očí a zpevnění očních víček. Pleť je oživená a vypadá svěže, odpočatě. Je hydratovaná a vlačná, velmi jemná na dotek. Efekt omlazení je okamžitý. Ošetření zahrnuje: povrchové čištění, úprava obočí, peeling, bodová masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, bodová masáž hlavy, závěrečná péče - krém.

Luminous lift - intenzivní program 3 ošetření/týden

OBJEVTE GENETICKÝ KÓD MLÁDÍ - Luminous lift s liftingovým efektem je vhodné pro zralou, mdlou, tenkou, vrásčitou a povislou pleť, jelikož redukuje vrásky a nepravidelnosti. Výsledkem je rozjasněná, změkčená a vyhlazená pleť. Pro ženy a muže od 27 do 99 let. Revoluční metoda skládající se ze tří kosmetických ošetření během jednoho týdne. Výrazně vyhlazuje vrásky, odstraňuje kruhy pod očima, zpevňuje kontury obličeje, zjemňuje výraz a vyplňuje propadlá místa ve tvářích. Účinky podobné botoxu omezují kontrakci obličejových svalů. Luxus diamantu, nejvzácnějšího kamene na světě, je obsažený v této rozmazlující a hýčkající řadě obličejových krémů, která zanechá vaši pokožku rozzářenou a poskytne jí 3D liftingový efekt, který jste nikdy dřív neviděli! Řada byla speciálně navržena pro mdlou a silnou pokožku s povrchovými i hlubokými vrásky. Luminous Lift kombinuje exkluzivní kosmetickou technologii, která obnovuje a povzbuzuje schopnost pokožky odrážet světlo s rostlinnými polysacharidy a nejnovějšími biomimetickými peptidy pro neobyčejný liftingový efekt a kompaktnost. Den po dni, při kombinování různých Luminous Lift krémů a sér, jsou vrásky vyhlazeny, pokožka je sjednocená a rozzářená a obličejové kontury jsou obnoveny. Výsledkem je viditelně svěží a celkově mladší vzhled.

Exkluzivní ošetření GERARD'S 90 minut

- očištění, masáž, maska. Péče o mladou i zralou pokožku při objevení věkových změn a negativního vlivu okolního prostředí. Programy hluboké hydratace, očištění, anti-ageing, vyhlazení vrásek.

Esence krásy 120 minut

Exkluzivní kosmetické ošetření pro náročné klientky. Kombinace několika druhů masek se ideálně doplňuje s působením liftingové masáže.

Ultrazvukové čištění

Ultrazvukové čištění funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Vibrace přenášejí vysokofrekvenční chvění, které stimuluje svalové vlákna, navíc pomáhají ke vstřebávání účinných látek přes kožní bariéru. Ultrazvukové čištění obličeje je vhodné pro citlivou pleť, protože je velmi jemné. Vyzkoušejte a nebudete litovat. Zažijte moderní proceduru, která perfektně vyčistí Vaši pleť za pomoci vysokofrekvenčních vibrací a zbaví Vás veškerých černých flíčků.

  • jedinečný ultrazvukový peeling - hloubkové profesionální čištění kůže, odstranění pupínků, vřídků, komedomů, staré kůže, vyčištění pórů, ...
  • mezoterapie - zapracování - hloubková penetrace krémů a sér
  • LED terapie - iontoforéza - biostimulační laser - červené a modré světlo
  • nízkofrekvenční masáž - hloubková masáž těla i obličeje pomocí destiček s elektrodamiloubková masáž těla i obličeje pomocí destiček s elektrodami

Kontraindikace: těhotenství, kovový implantát umístěný v lebce.

Pracuji s italskou kosmetikou Gerard's, která byla vytvořena v roce 1969 biochemikem Gerardem Barbery na základě koncepce bio - typologické metody a zavedením přírodních aktivních přísad do složení kosmetických prostředků. Je to komplex SPA péče o pokožku obličeje a těla, jedna z nejznámějších značek pro salony, profesionální kosmetiku, jejíž heslo je - přírodní rostlinné přísady.

Harmonicky do sebe zahrnuje principy starověkého indického učení Ayurvédy , starověká tajemství ozdravných prací velikého Avincenny s novými úspěchy rehabilitačního lékařství a současných technologií. Kosmetika Gerard's se odlišuje od jiných profesionálních značek přítomností domácí péče. Sortiment produkce se nepřetržitě obnovuje. K dnešnímu dni činí více než 360 druhů produktů, více než 60 procedur na obličej a tělo. Díky tomuto konceptu Vám nabízíme širokou škálu kosmetického ošetření.

RECREAGE multi-Acid Komplex

- sada včetně krému s obnovujícím účinkem pro ženy a muže od 40 let. 4 sezení včetně udržovacího krému pro obnovu Vašeho obličeje, zajišťuje jeho přirozenou kompaktnost a zář. Pleť se stává jednotnější. Zlepšuje se elasticita, nedokonalosti pleti jsou méně viditelné, póry jsou minimalizovány. Gerard's laboratoře vyvinuly Recreage Multi-Acid Complex, inovativní super zdokonalovací program, který těží z regeneračních vlastností alfa-hydroxykyselin a špičkové epigenetické technologie pro transformaci celkového vzhledu pokožky a obnovuje její ideální krásu. Obnovující účinek ošetření je podporován komplexem Triple Acid Peel Complex, který je kombinován s glykolovou kyselinou za účelem intenzivního exfoliačního, vyhlazovacího a projasňujícího účinku, korekce textury a podpory povrchové obnovy pleti. Hvězdou receptury je exkluzivní RNAgeTM, vzácná epigenetická účinná látka, která stimuluje produkci bílkovin mládí, pro úplnou a nevídanou regeneraci.

4 SEZENÍ - 4 FÁZE

1 - PŘÍPRAVNÁ EXFOLIAČNÍ, DETOXIFIKAČNÍ A REGENERAČNÍ FÁZE
Obnovující obličejový scrub pH 5 Kyselý mechanický scrub s jemnou a krémovou texturou s intenzivním vyhlazením a rozjasněním pleti. Ideální pro přípravu pokožky před chemickou kůrou.

2 - EXFOLIAČNÍ CHEMICKÝ PEELING, VYHLAZENÍ A PŘETEXTUROVÁNÍ
Super exfoliační peelingová maska s trojitým komplexem kyselin pH 3.5 Mimořádná peelingová maska s gelovou texturou tvořená exkluzivním komplexem Triple Acid Peel. Speciální směs vysoce koncentrovaných alfa-hydroxykyselin se známými keratolytickými a exfoliačními vlastnostmi.

3 - NEUTRALIZAČNÍ, KONEJŠIVÁ, REVITALIZAČNÍ A ZNOVU DENSIFIKAČNÍ FÁZE
Neutralizační obličejová maska s epigenetickým účinkem pH 6 Netkaná maska s mimořádnými uklidňujícími a regeneračními vlastnostmi poskytuje bohatou zásobu vitamínů, minerálů a rostlinných látek,
které zastavují kyselé reakce chemického čištění a obnovují ideální pH pokožky.

4 - DERMA-RESTRUKTURALIZAČNÍ, ZDOKONALUJÍCÍ, ROZJASŇUJÍCÍ A DOPLŇUJÍCÍ FÁZE na 30 dní
Zdokonalující obličejový krém s epigenetickým účinkem pH 5 Krém s jedinečnou, zdravou a vznešenou texturou, která transformuje nerovnoměrný tón pleti s bezchybným efektem hladké a obnovené pleti.

"SOYSOY" Jaluractive exkluzivní ošetření pleti 90 minut

  • čištění
  • Soysoy Jaluractive ošetření
  • liftingovou masku
  • masáž se závěrečnou péčí

Okysličující a vyplňující ošetření účinkuje na povrch pokožky a zároveň proniká do jejích nejhlubších vrstev. Vlastnosti sóji povzbuzují přirozené obrany pokožky a kyselina hyaluronová zajišťuje dlohotrvající hydrataci a obnovuje obličejové kontury. Obličejové kontury jsou okamžitě obnoveny, pokožka je tonizovaná a zpevněná, známky stárnutí jsou minimalizovány. Ideální pro pokožku trpící nedostatkem tónu, pro mdle vyhlížející pokožku,při problémech se zadržováním vody a při ztrátě elasticity.Perfektivní řešení přizpůsobené pro unavenou a stresovanou pleť, která trpí vysokou úrovní oxidace, což vede k matné pleti s nesjednocenou barvou a vráskám. Tato řada poskytuje pleti energii, hydrataci, kterou potřebuje k posílení sebeobranných schopností buněk, ty jsou nezbytné k ochraně před vnějšími negativními vlivy a stresem. Produkty obsahují vysokou koncentraci kyseliny hyaluronové s nízkou i vysokou molekulovou hmotností, která proniká do nejhlubších vrstev pokožky, stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, ty jsou zásadní pro zpevnění pokožky, vyhlazení vrásek a účinně bojují proti nedokonalostem způsobených volnými radikály. Miracle skin mask neboli zázračná maska s okamžitým liftingovým účinkem. Tato zázračná maska s liftingovým efektem, dokáže téměř okamžitě omladit pleť a pro mladší typy pleti je dokonale vyživná. Za vším stojí komplex s kyselinou Hyaluronovou (3%), který vyplňuje vrásky a biomimetickými peptidy, které napodobují účinky botoxu a tím se docílí potřebného liftingového efektu.