... zdraví, krása, relax. Vítejte, středem našeho zájmu jste právě Vy!


...relax, péče, zdraví, úsměv, pohoda... vítejte v místě, kde středem pozornosti jste VY.... užijte si každou minutu péče a pozornosti, které se Vám u nás dostane...
 

"Být krásná je dobré, ale být půvabná, je lepší"

 

provozní řád

 Aktuální provozní řád našeho studia, seznamte se prosím s jeho zněním  zde !

 

O nás

Proč byste měli navštěvovat zrovna naše studio?
 
Protože všem, kteří mají nějaké to kilo navíc nebo špíček, rozumíme a víme moc dobře, o čem je řeč. Na základě vlastních zkušeností s dietami, zázračnými pilulkami, cvičením a různými přístroji jsme došli k závěru, že bez práce nejsou koláče.
Co tím máme na mysli?
Že když se chce, tak to opravdu jde, ale vždy to bude stát čas a peníze. Vzhledem k tomu, že jsme již vyzkoušeli v postatě všechno, rozhodli jsme se pro své známé, sebe a vás další (doufáme, že naše nové známé) otevřít studio, kde budeme nabízet kvalitní osvědčené přístroje a metody na udržení nebo zlepšení postavy i  na regeneraci těla a duše. Včetně přístrojových ošetření nabízíme i zeštíhlující zábalymasáže, manikuru, kosmetiku, fytoterapie a další. 
Nestačí jít "jen jednou" - už jsme to slyšeli všichni milionkrát - je třeba změnit svůj životní styl, tak to prostě je. Ale jde změnit tak, aniž byste museli hladovět, trápit se a být nešťastní. Naopak, díky naší péči a výsledkům v našem studiu budete určitě spokojeni.
Studio Designer for Body je nejen pro ženy, ale i pro muže, jejichž zájem o naše služby vzrůstá a rádi je u nás přivítáme.
 
 
Těšíme se na Vás
kolektiv studia Designer for Body
rezervace: +420 774 164 670