Lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž umožňuje příjemnou a efektivní lymfodrenáž postupující tlakovou vlnou z periferie do centra, kde se lymfa očišťuje a jde zpět z centra do periferie. Přístroj a k němu napojený návlek - kalhoty provádí drenáž dolních končetin, boků, zadečku a pasu. Speciální návleky jsou rozděleny na jednotlivé komory, které se nafukují a tím vytlačují lymfu a krev z periferie do centra. Při proceduře dochází k aktivaci lymfatických cév a zlepšuje se odtok toxických látek zadržených v těle, což je velmi důležité z hlediska zdravotního a samozřejmě i kosmetického při tvarování postavy a odbourávání přebytečného tuku. Lymfodrenáž je důležitá i při prevenci křečových žil a otoků. Odstraňuje pocity těžkých nohou např. při namáhavém zaměstnání na dolní končetiny, tak i u sportovců. Aplikace vždy začíná ručním otevřením uzlin lymfatického systému - pro kosmetické účely se poté zaměřujeme na určité problematické partie (např. odbourávání tuků, odstranění celulitidy).1. Lymfodrenáž 30 minut

otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, odvodnění
cena: 249 Kč

2. Lymfodrenáž 50 minut

otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, odvodnění
cena: 299 Kč

3. Lymfodrenáž permanentka 10x 50 minut

otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, odvodnění
cena: 2499 Kč

4. Vacushape 40 minut + Lymfodrenáž 30 minut

otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění
cena: 449 Kč

5. IR tunel 20 minut + Lymfodrenáž 30 minut

redukce viscerálního tuku, imunita, otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění

cena: 449 Kč 

5. IR tunel 40 minut + Lymfodrenáž 50 minut

redukce viscerálního tuku, imunita, otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění
cena: 599 Kč 


Lymfatická masáž

První aplikace spočívají v pozvolné a šetrné tlakové masáži, aby se lymfatický systém postupně začal zbavovat toxických látek. S přibývajícími návštěvami se tlak zvyšuje. Tlakové masáže jsou různé a vždy se aplikují dle momentální potřeby klienta. Každé tělo je jiné a tudíž potřebuje něco jiného.

Aplikace vždy začíná ručním otevřením uzlin lymfatického systému - pro kosmetické účely se poté zaměřujeme na určité problematické partie (např. odbourávání tuků, odstranění celulitidy). Lymfatická masáž způsobí, že již po první aplikaci se budete cítit lépe a budete dobře prokrvené a bez otoků. Můžete být mírně unaveny. Pro zesílení účinku DOPORUČUJEME některý z našich zábalů. Zábal gelový či bahenní je apliková na dolní či horní část těla, poté je tato část zabalena do protialergenní folie, klient si obleče své oblečení a poté si lehne do návleku na nohy.

DOPORUČENÝ PRŮBEH UČINNÉ KŮRY

  • min 10 - 20 návštěv během 4 týdnů - startovací část kůry
  • dále návštěva v intervalu 1 - 2x za týden

OBJEDNÁVKA k ošetření - pokud se pro toto ošetření rozhodnete, řiďte se prosím dle následujících informací:

  • samotné ošetření trvá cca 30 minut nebo 50 minut (v případě zábalu dalších cca 10 - 15 minut)
  • na ošetření se prosím dostavte s dostatečným předstihem (cca 5 minut před domluvený časem), abyste se mohla na samotné ošetření v klidu a v čas připravit
  • v den aplikace zvyšte příjem tekutin
  • do přístroje se oblékněte do bavlněných elasťáku nebo tenkých tepláků, bavlněných ponožek (ne silonky!) a bavlněného trika s krátkým nebo dlouhým rukávem (ne tílko). 
  • hygienické prostředky a ručníky jsou ve studiu zdarma
  • změnu objednaného zákroku lze provést nejpozději do 24 hodin před plánovaným ošetřením, jinak procedura bez náhrady propadá!

Kontraindikace pro lymfodrenáž: nedoléčené nebo recidivující maligní onemocnění, nestabilizované bronchiální astma a chronická bronchitida, ischemická choroba srdeční a jiné těžké srdeční onemocnění, nestabilizovaný vysoký krevní tlak (hypertenze), hypotonie, cévní mozková příhoda, zvýšená funkce štítné žlázy, otoky způsobené onemocněním ledvin, choroby jater, epilepsie, nediagnostikované bříšní obtíže, akutní žilní onemocnění, tromboflebitida, akutní neurooatie a plexopatie, akutní plicní edém, akutní virové a bakteriální onemocnění, těhotné a kojící ženy, alergické a edematózní onemocnění, akutní trauma a záněty kůže a měkkých tkání (např. erysil), hnisavé kožní rány, intolerance na chlad. Pokud jsi nejste jisti svým zdravotním stavem, doporučujeme souhlas od vašeho ošetřujícího lékaře.