Masáže1. Masáž hlavy (20 minut)

- uvítací rituál - antistresová a uvolňující masáž hlavy - nápoj. Snižuje únavu a znatelně zvyšuje energii.

2. Masáž zad a šíje (35 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - nápoj. Speciální kombinace tahů a hmatů, které uleví napětí v oblasti zad, šíje, ramenních svalů, bederní páteře. Masáž vhodná pro všechny, kteří mají sedavé zaměstnání.

3. Masáž hlavy, zad a šíje (55 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy - nápoj. Speciální kombinace tahů a hmatů, které uleví napětí v oblasti zad, šíje, ramenních svalů, bederní páteře a v delší variantě i horních, dolních končetin.

4. Relaxační masáž celého těla

Slouží k navození dokonalého uvolnění svalů, napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu a podporuje regenerační schopnost celého těla. Různé typy masážních hmatů se zaměřují na konkrétní části těla nebo řeší tělo jako celek. Terapeut vyhoví Vašim požadavkům - zaměří se na záda, nohy, chodidla, ruce, obličej hlavu či šíji.

5. Těhotenská masáž (45 minut)

- použití luxusních přírodních olejů - antistresová obličejová masáž masáž dekoltu relaxační masáž rukou - relaxační masáž nohou - relaxační masáž zad a šíje masáž hlavy zakončená protažením vlasů - nápoj. Masáž se provádí za pomoci jemného mandlového oleje v leže na boku, na zádech a v sedě, tahy jsou jemné a plynulé. V oblasti zad a šíje se uvolňuje svalové napětí. Aby nedocházelo k otokům, křečím a křečovým žilám, masíruje se přední strana lýtek, stehen a okolo kotníků. Jemná masáž má blahodárný vliv na maminku i na její děťátko. Pravidelná masáž ulehčuje průběh nejen těhotenství, ale i porodu. Masáž se může provádět od čtvrtého měsíce těhotenství.

Kontraindikace: vysoký krevní tlak, rizikové těhotenství, cukrovka, chřipka nebo nachlazení, jakákoliv infekce nebo neobvyklá bolest, nevolnost.

6. Smyslná masáž celého těla (55 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů -relaxační masáž rukou - hloubková masáž nohou včetně plosek - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy - nápoj. Mimořádná aromaterapeutická masáž sestavena na míru vašemu tělu a potřebám. Jedná se o kombinaci těch nejlepších technik a hmatů. Součástí procedury je také uvolňující masáž chodidel. Nezapomenutelný zážitek pro vaše smysly, kdy jsou využívány kromě teplých olejů a aromaterapie i šátková metoda pro senzuální požitek. Rozmazlete se luxusem a výjimečností.

7. Havajská masáž Lomi Lomi

Havajská masáž je kouzelným smyslovým zážitkem. Masážní technika spočívá v plynulých rytmických pohybech pomocí prstů, dlaní, předloktím i loktů. Může připomínat pocit jemných vln pohybujících se po celém těle. Tato masáž odstraňuje velké množství fyzických i energetických blokád a dochází při ní k harmonizaci organismu.

Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace masáží se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem. Blahodárný účinek masáže je možné pocítit na většině částí lidského těla. V první řadě na kůži, svalstvu, kloubech a šlachách, ale také na nervech, srdci, cévách, dýchacím aparátu, lymfatickém systému, na vnitřních orgánech a na některých žlázách. Masáž je velmi vhodnou prevencí před onemocněním.

Nechte se hýčkat a předejděte tak bolesti zad a hlavy, psychosomatickým obtížím, vyčerpání či stresovým poruchám. Dle výběru masáže a její možné kombinace v závislosti na konkrétním problému se způsob masáže liší. Individuální přístup s maximálním komfortem docílí k příjemnému uvolnění těla. Můžete si vybrat od sportovní, relaxační, těhotenské, havajské...


rezervace masérka Hanka +420 702 289 0728. Obrácená masáž (70 minut)

- uvítací rituál - použití luxusních přírodních olejů - antistresová obličejová masáž - masáž dekoltu - relaxační masáž rukou - hloubková masáž nohou včetně plosek - relaxační a hloubková masáž zad a šíje s použitím techniky lomi lomi - antistresová a uklidňující masáž hlavy zakončená protažením vlasů - nápoj. Jemnější forma švédské masáže Vás hýčká příjemným tlakem, jemnějším provedením hmatů. Zaměřuje se na práci s energií těla a poskytuje skvělý pocit z plynulého průběhu masáže. Při masáži si sami můžete určit, které části těla chcete věnovat zvýšenou péči, kde cítíte nejvíce nahromaděného stresu.

9. Masáž lávovými kameny

Poznejte kouzlo luxusní masáže horkými lávovými kameny, které dokonale prohřejí tělo a dostanou vás do absolutní relaxace. Lávové kameny nahřáté ve vodní lázni, pomáhají při masáži odstranit blokace a rozproudit energii v těle. Ještě dlouho po masáži budete cítit blahodárné teplo. Použití exotických vonných olejů umocní kouzlo masáže.

10. Lymfatická masáž

- je populární kosmetická metoda, která umožňuje odstraňování celulitidy. Jde však o uznávanou léčebnou metodou s širšími možnostmi využití, např. při léčení chronických otoků. Lze ji provádět jak manuální technikou, tak pomocí řady speciálních přístrojů - přístrojová lymfodrenáž. Tato masáž má díky zlepšení proudění mízy přispět k odvádění nečistot z krve. Pomocí této jemné techniky lze zbavit tělo otoků a vyřešit tak zdravotní problémy.

11. Relaxační masáž celého těla s IR Tunelem k dokonalé harmonizaci těla a uvolnění stresu 85 min.

IR tunel ZEN BEAM - infračervené záření - IR teplo a světlo jako nová účinná metoda v neinvazivní liposukci - hypertermii - řešení chronických bolestí s relaxační masáží dojde k dokonalému uvolnění svalů, napomáhá k lepšímu krevnímu oběhu a podporuje regenerační schopnost celého těla. Různé typy masážních hmatů se zaměřují na konkrétní části těla nebo řeší tělo jako celek. Terapeut vyhoví Vašim požadavkům - zaměří se na záda, nohy, chodidla, ruce, obličej hlavu či šíji.


Masáže provádíme v různých délkách, dle potřeby a požadavků klienta, ceny jsou smluvní.


KINESIOLOGY TAPING Univerzální tejping CureTape*

Metoda, kdy pomocí speicálních lepících pásek lepených na kůži dochází k pasivn podpoře kloubů a vazů. Taping - metoda používaná ve sportovím lékařství a rehabilitaci. Využívaná pro stabilizaci kloubních struktu, jako prevence proti poškození kloubů a šlach nebo pro stabilizaci narušeného kloubu po úrazech nebo nadměrném a častém přetěžování.

Vzhledem k rozsahu problémové oblasti, určení je možné bezprostředně při vyšetření a je nadále přizpůsobeno specifickým požadavkům klienta. Ceny jsou orientační a bez výrazně zvýšené spotřeby tejpovací pásky.. Na aplikaci jeddnodušších tejpů časová náročnost od 20 minut. Výdrž: individuální, doporučení 3 dny, v případě obtíží ihned odstranit. Je možné se sprchovat, páska rychle osychá. Použití: na suchou, čistou kůži indikace: bolesti kloubů a svalů, léčba zánětů, hematomů a otoků, prevence zranění při výkonu, vadné držení těla, podvrknutí či vykloubení kontraindikace: alergie na tape, vážná kožní onemocnění, oděrky, odřeniny, nejasná diagnóza, závažné poranění (rána, otevřená zlomenina), velké a kompletní ruptury svaloviny

Malý - např. jizvy, zápěstí, prst a jiné drobné korekce 200 Kč
Sřední - např. koleno, rameno, kotník, lýtkové svalstvo 300 Kč
Velký - např. celá záda, páteř, velké svaly dolních končetin 400 Kč

*V případě rozsáhlých aplikací bude účtována cena tejpovací pástky 1cm / 1Kč

Ing. Hana Farková, IČ: 05500257 , rezervace +420 702 289 072