Maska PARTY MOOD - Královna večírků

PARTY MOOD - Královna večírku

Gelová maska s rozjasňujícím a liftingovým efektem. Infuze čisté svůdnosti. Před důležitou událostí se oblékněte do záře a sebevědomí. Složení je obohaceno o extrakt z medvědice, hydrolyzovaný protein ze sezamového oleje a kakaové boby, které pleť vyhladí a rozzáří.

Použití: na čistou a suchou pleť aplikujte vrstvu gelové masky, vyhněte se oblasti očí, nechte působit nejméně 15 minut a poté opláchněte vlažnou vodou. Maska vystačí minimálně na 5 použití.

Aktivní složky:

Kakaové boby - jsou zásobárnou antioxidantů a minerálů, které brání poškození buněk a regenerují pleť. Pokožka je díky obsahu kofeinu pevnější a teobromin zvyšuje průtok krve. 
Protein ze sezamového oleje - úžasně regeneruje, otevírá póry, váže na sebe toxiny a zabraňuje předčasnému stárnutí kůže. Je ideální pro suchou pleť.

Medvědice lékařská - obsahuje blahodárné kyseliny a sloučeniny, které hojí a zkrášlují pleť. Rozjasňuje a je velmi účinná na pigmentové skvrny.
Ve složení kosmetiky Gerard's se nepoužívají chemické parfémy a konzervační látky! Používají se přísady přírodního původu a patentované biotechnologie. Jako emulgátor se používají lipoproteiny (přírodní přísady).

190,00 Kč 210,00 Kč