Maska - Terrazen Age Control

Masky Terrazen Age Control pomáhají omlazovat pokožku a již po 1. použití uvidíte efekt: pleť bude viditelně zpevněná, omlazená, vrásky jemnější a rýhy podstatně méně výrazné. Maska proti vráskám obsahuje anti-age roztok proti stárnutí bohatý na antioxidanty.

VÝKONNÉ A EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PROTI STÁRNUTÍ: 100% přírodní vrstva je zalita 27 ml vitální ošetřující esence, která navrací mladistvou vláčnost a zářivost jedinou aplikací.

REVITALIZUJÍCÍ A ZPEVŇUJÍCÍ: Je obohacena o revitalizující energii pokožky ze skutečného proteinu, rostlinných kmenových buněk a mořského narcisu, které obnovují poškozenou pokožku a chrání ji před vnějšími stresory a zároveň zlepšuje elasticitu a redukují jemné linie.

MICRO TREATMENT ESSENCE: Mikronizovaná lehká esence se rychle vstřebává do pokožky a dodává vám přirozený a zdravý lesk. Poskytuje maximální hydrataci, která pomáhá zlepšit texturu.

BEZPEČNĚ, PEČUJÍCÍ, JEMNÉ SLOŽENÍ: Pouze EWG - ZELENÉ ingredience, bezalergenní přírodní vůně, dermatologicky testováno (žádné dráždivé složky), 20 ingrediencí pro zvláštní péči navíc.

Masku naneste na očištěnou pleť a nechte působit 20 - 30 minut.

Obsah: 27 ml

Složení: adenosin, panthenol, mořský narcis, výtažky z mořských řas na bázi přírodního botulinu, mořské kmenové buňky, kukuřičný protein, ectoin - složka, která obnovuje buněčné struktury, zlepšuje například i psoriázu, přirozeně chrání před UV zářením.


159,00 Kč