Kryolipolýza 

Kryolipolýza - kryoterapie (liposukce zmražením) je neinvazivní zmražení tukových buněk, které zapříčiní lipolýzu. Tukové buňky jsou narušeny nízkou teplotou, obsah tukových buněk je vyloučen do mezibuněčného prostoru, bez narušení okolních tkání, následně do lymfatického systému a z těla ven. Zmražení problémových partií pomocí energie způsobí v tukových buňkách apoptózu, neboli programované buněčné narušení tukových buněk. Je to zcela fyziologický děj. Tuková buňka je narušena a následně její obsah odstraněn takovým způsobem, že nedojde k poškození okolních buněk. Je to tedy organizovaný a přísně regulovaný děj. Přirozená reakce těla odstraňuje tyto poškozené buňky a lipidy, které jsou propuštěny z těchto buněk. Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují tak tukovou vrstvu. Lipidy z tukových buněk jsou postupně vstřebávány a vylučovány z těla lymfatickým systémem, stejně tak jako tuk z jídla. Tkáň obklopující tukové buňky je před tímto procesem chráněna, protože nereaguje na ochlazení, takže nedochází k jejímu poškození.1. IR tunel 20 minut + kryolipolýza 30 minut

zeštíhlení, viscerální tuk, tukové usazeniny
cena: 799 Kč

2. IR tunel 20 minut + kryolipolýza 2x 30 minut (2 partie)

zeštíhlení, viscerální tuk, tukové usazeniny
cena: 1199 Kč

3. IR tunel 20 min. + kryolipolýza 30 min + lymfodrenáž 50 min.

redukce viscerálního tuku, imunita, otoky, žíly, celulitida, zeštíhlení, lymfa, tukové usazeniny, odvonění
cena: 999 Kč


Kryoterapie - kryolipolýza s radiofrekvencí je revoluční a účinná redukce tukových buněk pomocí originálního certifikovaného přístroje CRYOMAX.  JAKO JEDINÝ PŘÍSTROJ NA TRHU MÁ CRYOMAX v jedné sondě jak CHLAZENÍ, tak i RADIOFREKVENCI, což znamená že během ošetření můžete střídat mínusové teploty a plusové hodnoty radiofrekvence, při nichž dochází k intenzivnímu prohřátí, tzv. "hot and cool" efekt. Tato metoda zaručuje velké úbytky tukových buněk, výsledky jsou viditelné ihned po ošetření, dále se hodí i k doléčování poúrazových stavů (tenisový loket a jiná zánětlivá onemocnění), ale je i skvělé řešení na odstranění celulitidy.

VÝHODY NEINVAZIVNÍHO OŠETŘENÍ KRYOLIPOLÝZY (liposukce zmražením)

S tímto neinvazivním ošetřením kryolipolýza (liposukce zmražením) zvládnete ošetření bez jehel, injekčních stříkaček, anestetik, léků proti bolesti a času na zotavení. Ošetření kryolipolýza (liposukce zmražením) je pohodlné pro většinu klientů. Mohou číst, pracovat na počítači, poslouchat muziku nebo jen relaxovat. Klienti mohou pokračovat v jejich běžných denních aktivitách. Ve stejný den, kdy podstoupí ošetření kryolipolýza (liposukce zmražením) mohou klienti absolvovat i fyzickou zátěž na kterou jsou zvyklí.

Po samotném ošetření thermo-kryolipolýzy je nutné následně podstoupit přístrojovou lymfodrenáž, která podpoří a zajistí správnou funkci lymfatického systému, skrz který v následujících dnech budou lipidy z tukových buněk vylučovány s těla ven. Proto je "nastartování" lymfatického systému velmi důležité!

OBJEDNÁVKA k ošetření - pokud se pro toto ošetření rozhodnete, řiďte se prosím dle následujících informací:

 • samotné ošetření trvá cca 60 minut + 50 minut následná lymfodrenáž (celkem počítejte cca 2, 5 hodiny)
 • na ošetření se prosím dostavte s dostatečným předstihem (cca 15 minut před domluvený časem), abyste se mohla na samotné ošetření v klidu a v čas připravit
 • před ošetřením nejezte a nepijte 30 minut před zákrokem
 • na lymfodrenáž si přineste pohodlné bavlněné oblečení (elastické kalhoty nebo tepláky, tričko a ponožky)
 • hygienické prostředky na sprchování a ručníky jsou ve studiu zdarma
 • po thermo-krylipolýze si naplánujte klidový režim, nesmí se již cvičit či provozovat fyzicky náročnou činnost
 • v den zákroku by se nemělo večeřet, doporučujem však lehkou večeři formou light salátu či dietního koktejlu
 • následují den již máte běžný denní režím, na který jste zvyklí
 • lymfodrenáže by měly následovat další tři týdny, cca 2 - 3x týdně, aby lipidy a toxiny mohly být správně vylučovány
 • změnu objednaného zákroku lze provést nejpozději do 24 hodin před plánovaným ošetřením, jinak procedura bez náhrady propadá.

Jak přístroj CRYOMAX na ošetření kryolipolýza pracuje?

Zahrnuje jak monopolární radiofrekvenci, tak kryolipolýzu / kryoterapii v jedné sondě - tzv. "hot and cool" efekt. Dlouhotrvající, řízené lokální podchlazení tkáně vyvolá selektivní rozbourání a následnou ztrátu podkožního tuku bez poškození okolní tkáně a kůže, je považováno za skvělé řešení pro svůj nedostižný účinek na lokální tukové zásoby. Monopolární radiofrekvence navíc vysokou elektrickou energií vyráběnou pomocí buněčných vibrací dokonale vyhlazuje projevy celulitidy.

CRYOMAX nabízí převratné řešení odstranění celulitidy a tuku ošetřením kryolipolýza (liposukce zmražením) a radiofrekvenčním ošetřením tzv. "hot and cool" efekt. Jako jedna z nejúčinnějších technologií pro odstranění tuku nastavuje kryolipolýza / kryoterapie nový standard rychlosti, bezpečnosti a účinnosti. Principem kryolipolýzy / kryoterapie je ztuhnutí triglyceridů v tukových buňkách za použití teploty nižší než čtyř stupňů Celsia na cílovou oblast. Tuhnutí by mělo urychlit odbourávání tukových buněk a také podpořit celkový metabolismus a lymfatický oběh.

Hlavní fakta o přístroji CRYOMAX na ošetření kryolipolýza (liposukce zmražením) s radiofrekvencí

 • neinvazivní terapie kryolipolýza (liposukce zmražením) a radiofrekvenční ošetření tzv. "hot and cool" efekt
 • rychlá stimulace cíleného odbourávání tukových buněk
 • klinicky prokázaný výsledek odstranění tuku
 • žádné poškození kůže, nervů, cév, svalů a dalších tkání
 • neobyčejné výsledky v oblastech s větším množstvím tuku
 • přirozený biologický proces odstraňuje postupně odumřelé tukové buňky
 • Výhody ošetření kryolipolýza (liposukce zmražením)
 • redukce nadměrných tukových zásob pomocí kryolipolýzy / kryoterapie
 • anti-celulitidní ošetření pomocí kryolipolýzy / kryoterapie a radiofrekvenčního ošetření tzv. "hot and cool" efektu
 • odstranění tuku z břicha, zad, boků a dalších oblastí s vetším množstvím tuku
 • napnutí a regenerace pokožky, zpevnění tkáně
 • aktivování tělního metabolismu, odstranění tělních toxinů
 • odstranění bolestivých stavů zánětlivých onemocnění (tenisový loket,...), poúrazových a pooperačních stavů pomocí kryolipolýzy / kryoterapie a radiofrekvenčního ošetření tzv. "hot and cool" efektu


Kontraindikace pro kryolipolýzu: onkologická léčba, epilepsie, silná antidepresiva, těhotenství, kojení, nemoc srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy a jiné závažné (trombóza, léky na ředění krve, ateroskleróza, krvácivé stavy, cirhóza jater, diabetes 3. stupně) kožní a infekční onemocnění,implantáty z kovu v těle v místě ošetření.

Pokud jsi nejste jisti svým zdravotním stavem, doporučujeme souhlas od vašeho ošetřujícího lékaře.